Wpis z mikrobloga

@wo_ojtek: dla mnie Mercedes odpada na początku za środek, a to tam się spędza czas. Te ekraniki, układ wszystkiego po prostu ohyda. To z czasem będzie wyglądało dużo gorzej niż wnętrze z BMW, w audi szału nie ma ale już trochę lepiej. dla mnie na żywo zalatuje po prostu tandetą. Wzór to auta gdzie nie ma nawalonych ekranów i piano blacku np. alfa giulia i to takie auto kupuje choć
  • Odpowiedz
@Hubby: a po co nowy? Jak wyjeżdża z salonu to już traci 50% na wartości. Winszuję za klasę premium ale lepiej kupić 3 letni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hubby: Mogłeś kupić 20 letnią klasę premium. NIE OPŁACA SIĘ NOWYCH AUT!

A tak na poważnie to gratki! Niech służy dobrze i jeździ bez stukania u pukania. Tak prywatnie to chciałbym RS7 ale to wiadomo bardziej w strefie marzen niech zostanie :)
  • Odpowiedz
@Atomus: Ekrany mają dużą rozdzielczość i tyle ile w nim siedziałem/prowadziłem było spoko. Piano black to porażka, ale masz rację, czas pokaże jak się zestarzeje. Gulia to prawie idealnie wizualny samochód z innej klasy, nie ma co jej porównywać do hatchbacków z Niemiec.
  • Odpowiedz
@piwakk: Podchodziłem bardzo sceptycznie do ekranów, ale jak już wsiądziesz i pojeździsz to to uczucie znika. Moim zdaniem stare analogi z poprzedniego A45 wyglądały gorzej.
  • Odpowiedz