Wpis z mikrobloga

  • 0
@Czarnyowca: Osz ty łajzo. () dawaj na pw. A tak po prawdzie to w poniedzialek bede w hotelu. Wchodze na nocki w srode ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hubby: tak w ogóle zastanawiam się czy wyciszenie nowych A3/S3 jest lepsze niż poprzedniej generacji. Pamiętam jak przesiadłem sie z 7 letniej A4 do nowej A3 to mocno się zawiodłem. A4 było bardzo ciche w środku, A3 mocno słychać szum.
  • Odpowiedz
@Hubby: A tam serwisuj, nie wiem dlaczego ludzie są tacy uprzedzeni podpowiem historie z mojej rodziny. Mój tata zawsze fan Niemców, wujek lubił auta po prostu. Oboje mieli kupić auto do ok 180k... (dodam ze był to rok 2016-2017) co wybrał mój tata? BMW 650i z 2015, wujek już padł na kolana i pytał się czy w lotto wygrał, myślał że papież ląduje a to silnik i wydech, a co kupił
Lordon - @Hubby: A tam serwisuj, nie wiem dlaczego ludzie są tacy uprzedzeni podpowie...

źródło: comment_1619435906acqvRf9bxkSTm9QKZGwIum.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Lordon: No i spoko historia. Popsy dla taty i betka piękna. Na RS6 albo 5 a może ta nowa M3 przyjdzie czas jeszcze ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jeśli chodzi o gwarancję to ostatnio z żonka gadaliśmy że u nas to i tak całe te gwarancję o kant #!$%@? rozbić bo jak się coś spierdzieli to "wie Pan akurat tego gwarancja nie obejmuje" xD
Kupiliśmy 8y saloon bo
  • Odpowiedz
@Hubby: No z ceramika tak jest haha 50-100k ale wiesz klocki i tarcze ceramiczne zmieniasz 4 razy rzadziej niż w zwykłych wiec pojezdzilbys z 4-5 lat sprzedałbys i zmiana tego wszystkiego spada na następnego użytkownika haah + możesz wziąć bez ceramiki to nie jest must have jeśli nie jeździsz jak dzikus (jak ja dlarego mam wentylowane i robią w #!$%@? robotę) i nie kręcisz na autostradzie 300+ haha a gwarancje to
  • Odpowiedz