Wpis z mikrobloga

@wo_ojtek: to S3 jest sedanem :) a klasa też ma sedana czy wersję cla, a 2jka gc od BMW też ma podobny charakter i ceny i dlatego wspomniałem o giulii. Która ma 4x4 280KM
  • Odpowiedz
@Hubby jak już kupiłeś to dlaczego czekasz do 12? Jak jest w salonie i zapłaciłeś to powinna być Twoja. Ja tak ostatnio miałem z autem. Znalazłem egzemplarz, który mi pasował na stoku i za 3 dni już go miałem. Coś mi tu...
  • Odpowiedz
  • 0
@Takietamdylematy: Bo jest niezarejestrowana i 300km ode mnie a chce zarejestrować u siebie. Natomiast w poniedziałek jadę na tydzień do pracy zastąpić kogoś (Offshore) wiec ktoś z rodziny pójdzie do urzędu. Ja wracam 10-go i ugadalem się z bratem ze pojedziemy po nią 12-go już z blachami. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Takietamdylematy: Z postów które pisał, wynika to, że spersonalizował samochód pod siebie dodatkowymi opcjami. W efekcie jeśli w salonie mają egzemplarz do prezencji, to może ściągają dla Opa wersję sprzedażową.
  • Odpowiedz
@Hubby: Kurde, mam obecnie to samo. Przydałby się samochód. Pierwsze myśl była taka, żeby kupić coś do 30k, bo będzie jeździło i po co lepszy. Potem patrzyłem w okolice 60k, potem na nowe w okolicach 90k a teraz już patrzę na nowe za 120k. No i nie wiem zupełnie co zrobić. Kupić nowy i mieć spokój czy kupić starszy i zostawić trochę kasy na inne rzeczy. Niby samochód za 30
  • Odpowiedz
@Hubby: Mógłbyś mi powiedzieć jak wygląda kwestia manetek kierunkowskazów? Rozmawiałem z kolegą z pracy, który mówił, że nowsze wersje BWM mogą nie pokazywać kierunkowskazów, bo manetka od nich jest "krótka", a nie ma takiej długiej wajchy (coś jak kierowca rajdowy, który trzymając kierownicę wskzującym lewym palcem sobie pyka kierunkowskaz) i w efekcie ludzie mają problem z ich używaniem. W Audi tego typu co masz jest to podobnie rozwiązane?
  • Odpowiedz