Wpis z mikrobloga

@Thor1990: to trzeba śledzić na bieżąco, polecam pepper,
ja śledziłem od miesiąca cenę i kupiłem faktycznie taniej mimo że w większości sklepów cena tylko się zmienia w kółko z 2600 standardowej na +- 3000 i promocję na 2600 podczas black week ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polski handel jest za biedny na świętowanie Black Friday. Ale targety, fokusy i acziwmenty musza być, więc marketingowcy robią takie karykatury. Prawdziwy Black Friday polega na tym, że paleta tych laptopów byłaby wystawiona po 100zł.
@chigcht: Jak kupowałem odkurzacz to gadam z typem w ME, to było jakoś tydzień czy dwa przed Black Friday. Pytam go czy jest sens brać teraz jak może będzie przecena, a ten w śmiech że najwyżej to będzie drożej i BF praktycznie nie istnieje u nich. Kupiłem odkurzacz, lubię dobrą obsługę klienta niestety u nich rzadko się to trafia, z tym typem to całą alejkę im odkurzyłem jak testowałem różne sprzęty
media expert zawsze kombinuje...dziwie sie ze tylu frajerów jest w naszym kraju i lecą i kupują....mi to rzygać sie chce od ich reklam i nigdy nic tam nie kupiłem i nie kupię !!!!!
@chigcht: Przestańcie szukać już wszędzie afery. Sprzęt komputerowy a zwłaszcza laptopy podrożał od wiosny o średnio 30% Jest ogólnie bieda z dostępnością w hurtowniach.
@perun79: pamiętam to, tuz przed tym wydarzeniem robiłem upgrade kompa i kupiłem 16GB DDR3 za równowartość 280zł, nigdy potem nie widziałem tak taniego RAMu, a rok później cena dochodziła do 400zł
@chigcht: Akurat laptopy to słaby przykład i w tym momencie powtórzenie prawie ceny z sierpnia jest naprawdę spoko dealem.

Sprawdźcie sobie, jak ogólnie (w Polsce) wzrosły ceny laptopów. To jest jakiś kosmos.

W Niemczech zdecydowanie taniej niż u nas.