Wpis z mikrobloga

@Erados: Jezeli kto robi zakupy za tyle pieniedzy, to musi zauwazyc, ze cos jest nie tak.

Nabijaja w butelke tumanow, ktorzy i tak nigdy niczego nie sprawdzaja, nie porownuja.

@IdillaMZ: Jeśli z takich powodów nie mogą organizować dużych promocji, to uwaga, niech ich nie organizują.
@Wielki_Wladca_Wypoku: podpowiem ci że wszystkie markety z elektroniką w Polsce są takie same, a najgorsze te małe i franczyzowe: MediaExpert, Avans, Euro RTV AGD, Neonet. Jedynym który trochę się broni jest MediaMarkt bo jest wielki i pracownicy mają #!$%@? więc ewentualne reklamacje lub jakieś deale są robione w miarę OK, bo zwrot sprzętu za 5k nie oznacza poważnego uszczerbku w kasie sklepu.

@kamil150794: coś w tym jest ale nie dotyczy to całego asortymentu. Dostawy elektroniki to nie pieczywo, nie przyjeżdżają regularnie, produkt może na półce leżeć miesiącami a nawet latami. Dla przykładu, 2 tygodnie temu kupiłem płytę główną pod najnowszy procesor AMD. Procki wyszły na początku listopada ale płyta była na rynku od długiego czasu. Mój egzemplarz został wyprodukowany w kwietniu, pewnie jakoś w maju został zakupiony przez polskiego dystrybutora. Więc cena mojej
@kamil150794: lata temu pracowałem w małym sklepie komputerowym (moja pierwsza praca), to było w czasach wielkiego boomu na pendrive'y, pamiętam że przed którymiś świętami (okolice roku 2007) ceny zaczęły nagle gwałtownie spadać i mieliśmy pendrive na półce za 100zł który był wystawiony 1zł powyżej ceny zakupu, a na sklep wjeżdżały identyczne pendrive tej samej firmy które w hurcie kosztowały 50zł. (sprawdziłem kurs wtedy w krótkim czasie poszybował z 3,30zł na 2,80zł)