Wpis z mikrobloga

@Passer93 lol gdzie tak napisałam?
Skoro nie przedłużą mi umowy to pytam jak w związku z tym powinien wyglądać mój mail zwrotny dotyczący pytania mnie czy mam jakieś problemy.
Przyznanie się, że chcę się dokształcić sprawi, że przypnę sobie łatkę słabej osoby. Chęć rozwoju mnie pogrąży. Jeśli teraz wyrażę chęć starania się ujawnię swoje braki.
Jeśli wyrażę gotowość do rozwoju to szanse na nieprzedłużenie umowy są większe.
@PyraPrzeznaczenia Fajnie jest kiedy pozory bądź pisanie ukierunkowane domysłami co ktoś chce usłyszeć są czymś unikalnym. Ponieważ mogąc swobodnie wyrazić przemyślenia trochę jakby powstają okoliczności aby nawiązać dobrą komunikację jeżeli druga strona również jakoś rozumie ową perspektywę a przez co większą swobodę i spokój ducha dla wykonywanych rzeczy oraz zmniejszanie bądź całkowite pomijanie okoliczności rodzących stres.

Jakkolwiek kierunek kierujący poza nawiązanie jakiegoś rodzaju dobrej komunikacji i przekazywania myśli może mieć źródło bądź
@PyraPrzeznaczenia: Skoro są i tak duże szanse, że Ci nie przedłużą umowy to korzystaj z tej pracy ile się da, by się dokształcić. Szczególnie, jeśli to jakaś ciekawa praca i potem będziesz mogła szukać czegoś podobnego. Nabytą tu wiedzę wykorzystasz przy przyszłych rozmowach. A jeśli nie, to i tak dla Ciebie profit. Jeśli po uzyskaniu odpowiedzi pokażesz, że skumałaś i korzystasz, to wręcz powinnaś zapunktować, bo to sugeruje, że umiesz się
@PyraPrzeznaczenia: Powiedz prawdę, jak coś spierdzielisz to dostaniesz większa burę. Trzeba być otwartym na nowości i nie robić z siebie wszechwiedzącego. Najlepiej sama zgłaszaj problemy jak z czymś masz... nikt się nie lubi dopytywać. Chwile pomysł nad rozwiązaniem sama, nie wiesz, masz wątpliwości idź do tego kto Cię szkoli...

Co ty tam robisz w ogóle? Z czym problem? Excel? Programowanie? Zagadnienia merytoryczne są problemem?

Wszystkiego można się nauczyć. Trzeba tylko chcieć