Wpis z mikrobloga

A teraz laurka dla firmy #nike
Ich buty do biegania do poezja. Kupuje od 3 lat co roku o tej porze pegasusy i za każdym razem się #!$%@?. Właśnie przyszły moje najnowsze 37mki sa absolutnie piekne. Zapewne same ogarniaja w #bieganie w promce na black friday za 250 ziko to absolutnie najlepszy wybór dla biegaczy. Z 15 par przerobiłem ale nike sa wręcz stworzone dla moich (dość wielkich) stóp.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jadepobiegac: wczoraj przetestowałem swoje Peg37. To moje pierwsze kapcie do biegania od najka - cena zrobiła swoje. Na startówki trochę za ciężkie, dużo amortyzacji, dobre na długie dystanse.
@jadepobiegac: może po prostu w innych dobrych nie biegałeś i nie znasz alternatyw? xD

Ja popieram zdanie kolegi @szczypek45: są okej ale bez rewelacji. Można mieć o wiele lepszych butów zamiast pegasusów, a jak ktoś chce i do klepania i do szybkich treningów jeden but to tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przerobiłem 36, teraz kupiłem 37 bo promka i są bardzo meh/
@lgc89 polecam w opór, bardzo dobry but, kupuje je co roku w nowej odslonie jak wychodzi kolejny model, pasuje mi do nogi, pasuje mi jego odbicie. Znalazłem swój but po prostu, jest dla mnie świetny. Do tego wykłada świetnie