Wpis z mikrobloga

Co do CD Projekt - giełda dyskontuje przyszłość. Wszyscy spodziewają się 2 miliardów zysku z Cyberpunka, przeszło miliarda poniesionych kosztów. Tutaj nie ma już moim zdaniem nic odkrywczego, brak jakichś nowych emocji, a giełda to przede wszystkim emocje. Moim zdaniem CDR to bardzo niepewna gra obecnie.
#gielda #cyberpunk2077 #cdprojektred
  • 12
  • Odpowiedz
@Antiax: Sprzedaż Cyperpunk 2077 będzie zajebista, i to jest od dawna wliczone w cenę. Teraz gra toczy się o to, co będzie dalej. Czy Cyperpunk Online zostanie następcą GTA V online? Czy zaczną w przyszłym roku równolegle rozwijać świat Cyperpunka i pracować nad kolejnym Wiedźminem z Ciri w roli głównej?
  • Odpowiedz
@Wrath_of_the_Tyrant: 26 mln to same konsole (jeżeli będzie ten sam poziom sprzedaży co RDR2, a sorry w mojej ocenie będzie wyższy zdecydowanie).20 mln na PC (steam) + 10 mln (gog). W samym pierwszym roku. A 100 mln padło gdzieś w jakimś wywiadzie z JP - znajdę to podeśle. Same trailery maja po 30 mln wyświetleń w 2-3 dni vs. 30 mln w kilka lat (RDR2).
  • Odpowiedz
@Antiax: ja mam dziwne przeczucie ze ta gra jest srednia, dopchnieta kolanem i przesuwana juz 10 razy.... poza tym po releasie bedzie pewnie konkretny zjazd. Moze po paru updatach bedzie git ale czuje ze na release day moze dostac slabe recenzje
  • Odpowiedz
@LubiePaczki: Nie wydaje mi się żeby tak było, i tak wiele rzeczy zostało wyrzuconych z gry. Nie można wybrać klasy i grac nią przez resztę gry z umiejętnościami specjalnymi dla nich, nie można dołączyć do gangu, klasa najemnika została zmieniona na misje poboczne i pare innych rzeczy które zapowiadali tez wycięli
  • Odpowiedz