Wpis z mikrobloga

Jak tam lewaczki, sformowaliście już bataliony chorych z nienawiści feministek, które będą się wtrącać w wychowywanie dzieci i buntować je przeciw rodzicom?


@Jegwan: jakieś źródło tych informacji?
Rozumiem, że mieszanie się obcych, chorych z nienawiści ludzi do wychowywania dzieci jest dla ciebie ok?


@Jegwan: nie jest ok. Dlatego chciałbym źródło tych rewelacji żeby skrytykować tych co chcą to robić.

W grafice którą wkleiłeś jest mowa tylko o mediatorze (przypominam że mediatora się ZAPRASZA a jego obecność muszą zaakceptować obie strony) który ma inne zadanie niż buntować (już zbuntowane) dzieci.

@Jegwan: Pomijając cały ten strajk kobiet, który miejscami przyjmuje dziwną strategie to jednak Wy, osoby z prawej strony pokazujecie takimi wpisami, takimi komentarzami, że jesteście zwykłym betonem. Takim samym jak pan Kaczaffi. Proszę się dokształcić czym są mediacje. Dzieci mają prawo do swojego wyznania i zmuszanie ich do chodzenia do kościoła czy uczestniczenia w religii może przynieść jednej i drugiej strony więcej złego niż dobrego. Dziwi mnie fakt, że zawsze jesteście
@RwandyjskiFront: Dlaczego wy wszyscy macie jakieś urojenia, że każda osoba która sprzeciwia się lewicowym pomysłom jest automatycznie sługusem pisokatolicyzmu? Ja np przysłowiowo sram na biblię, na klechów jeszcze bardziej i mnie takie pomysły również nie pasują, bo to jest podmienianie jednej religii na quasi religię. Pomijam już fakt, że uczestnictwo w jakichś obrzędach to jest jeden z ostatnich problemów związanych z rodzinami, jakimi w ogóle należałoby się zajmować, niezależnie od światopoglądu.
Wytykasz że:

lewactwo doprowadza do relatywizacji wszelkich pojęć

A sam piszesz o przeciwdziałaniu dyskryminacji nieletnich i ograniczenia ich praw do wolności sumienia i wyznania:

buntować je przeciw rodzicom

@Jegwan: piękna hipokryzja.
@Jegwan:

dzieci nie powinny słuchać rodziców tylko ekstremistów

Dla niektórych dzieci to bez różnicy, fundamentalizm niszczy psychikę dziecka.
A no tak, zmuszanie dziecka do wiary i zachowywania się w określony sposób - spoko.
Krytyka pozbawienia dziecka wolności - ekstremizm.
Bo lewactwo zue.