Wpis z mikrobloga

W wieku 28 lat człowiek odczuwa już skutki życia.

Kaca leczy się dwa dni.

Niby człowiek ćwiczy, wygląd i para jest, ale jednocześnie plecy bolą często i trzeba się do wielu rzeczy zmuszać.

Człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę, że świat polega na ciągłym #!$%@?. Nawet jeśli praca spoko, pasja spoko, to jednak bez #!$%@? nic nie będzie.

Najlepsze paczki friendów rozpadają się. Kobiety wchodzą w życie człowieka z przytupem i nie biorą jeńców.

W wolny weekend zaczynasz sie zastanawiać, czy może nie zostać w domu i nie pospać dłużej zamiast #!$%@? gdzieś na rower, później pojechać nad wodę z kumplami a na koniec dnia zapalić coś przy zachodzie słońca.

Najlepszy wiek to czas miedzy 18-25 rokiem życia. Poznajesz najlepsze co może być, smakujesz świat i masz te siłę. Niestety szybko kończy się ten peek.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda #mlodosc #
  • 25
  • Odpowiedz
28???? Ja mam tak mając 23 () kaca już tak z 2 lata odczuwam, #!$%@? cały czas od 18stki więc plecy bolą w #!$%@? (fizyczne roboty zazwyczaj) tylko siłka mnie ratuje przed bycia babcia zgarbiona, I tak całe życie robota bo pochodzę z rodziny która nigdy nie miała by dac mi np na utrzymanie na studia, stanowisko kierownicze od prawie 2 lat - jedynie spowodowało mi przewlekle choroby
  • Odpowiedz
Tak sobie wczoraj myslalam o tym, bo rozmawialismy z #niebieskipasek o wieku, że dziadkowie nasi dozyli 86 itp, niby technologia do przodu ale wątpię by nasze pokolenie dyzwalo takiego wieku, zajadajac taki stres I gdy tryb życia jest obecnie tak intensywny
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: > Najlepszy wiek to czas miedzy 18-25 rokiem życia
No nie bardzo. Życia się dopiero uczysz, hajsu nie masz, nie wiesz czego chcesz, dojrzałości emocjonalnej najczęściej nie masz. Dojeżdżam do 3 dych i czuję, że teraz mam najlepsze życie jakie miałem do tej pory.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kormas No wiadomo, że to kwestia indywidualna, każdy jest inny. Natomiast uważam, że w tym czasie gdy właśnie człowiek jeszcze nie wie czego chce jest klucz. To zagubienie często jest spowodowane tym fajnym poszukiwaniem.
  • Odpowiedz
Najlepszy wiek to czas miedzy 18-25 rokiem życia


@SgtPepper1942: BYł już podobny temat. To tylko mocno uśrednione w tym okresie. dla mnie np najlepszym okresem było 27-29 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SgtPepper1942: Coś w tym jest. 37lvl wbity i jak sobie przypomnę ile miałem werwy, chęci do wszystkiego mając te 20-30 lat to bym góry przenosił. Ciągłe pomysły, wyjazdy, potańcówki. Jakieś gokarty, bilardy, kręgle etc. Telefon czerwony, że się zastanawiałem komu muszę odmówić, bo już na tydzień do przodu były plany. A dzisiaj to szypko szypko po pracy do domciu, raz na 3 miesiące spotkanie ze znajomymi, taksówka i wio do domu
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: 29 lat here, kaca nie miewam bo nie piję. Zero #!$%@? - ‚pracuję’ tylko i wyłącznie tyle, żeby mi niczego nie brakowało (plus żebym miał jakieś oszczędności i hajs na głupoty). Gdy mam do wyboru bardzo dobrze płatną dodatkową robotę przez parę dni, a #!$%@? się to bez wahania wybieram drugą opcję. Mieszkanie wynajmuję żeby nic mnie nie trzymało w jednym miejscu (póki co mam za sobą 4 przeprowadzki w
  • Odpowiedz
Zero #!$%@? - ‚pracuję’ tylko i wyłącznie tyle, żeby mi niczego nie brakowało (plus żebym miał jakieś oszczędności i hajs na głupoty).


@basalyk44: To jest ta różnica, obstawiam że IT albo podobne. Dla większości ludzi #!$%@? = minimum do przeżycia. Nie #!$%@?ą bo lubią, tylko #!$%@?ą żeby przeżyć i nie zdechnąć z głodu.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942:
tsso? xD
Jestem przed 28 urodzinami, ale wlasnie najlepsze lata trwaja, a zaczely sie po 25 roku zycia. Praca ktora daje sensowny hajs/ktora lubisz, robisz co chce, dopoki jestes singlem. 25 rok zycia to juz czas, ze jestes na tyle wyrobiony, by poderwac wiekszosc sensownych dziewczyn, pozniej wyprowadzka na swoje to juz w ogole eldorado. Co prawda teraz staly zwiazek i korona to zycie sie bardzo uspokoilo, no ale wciaz
  • Odpowiedz