Wpis z mikrobloga

To wyliczaj samochody z 2004 roku, które to miały proszę.

@kobrys13: tata ma to w A4 B6 2002, działa fenomenalnie, chwila i szyba czysta i nie widać drucików jak w Fordzie bo jest zastosowana folia metalizowana. A8, A6 to miały w tamtych latach, Porsche(od nich to pochodzi, szyba Termovit2000), VW Touran i pewnie jeszcze kilka się znajdzie
  • Odpowiedz
Ogólnie te druciki mogą przeszkadzać w nocy, ale chyba tylko w szybach Pilkington, nie wiem jak z oryginałem z fabryki ale w szybie z Nordglass były niewidoczne, ogólnie bardzo użyteczny bajer, a w fieście jeszcze jest podgrzewanie lusterek bocznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@laress: pozdrowienia z Kiel w Niemczech gdzie praktycznie przez całą zimne jest dodatnia temperatura i nie ma problemu z zamrozonymi szybami.
  • Odpowiedz
@laress miałem focusa i to był miły dodatek, gdy kolejny raz padały mi wtryski. Jednak nie na tyle miły, żebym się go nie pozbył. Bezawaryjna Honda ponas wszystko!
  • Odpowiedz
@ziele1985: a to sorki, nie wiedziałem - to jakbyś się zastanawiał nad inną Kią to w Proceedzie (tym kombi, produkowanym od 2019 roku) jest podgrzewana cała przednia szyba, nie tylko miejsce na wycieraczki. Co do reszty modeli Kii to nie wiem.
  • Odpowiedz