Wpis z mikrobloga

@slavoy: moja pierwsza fura (2.0hdi 90km), palić to palił góra 7l ON przy piłowaniu. Zrobiłem nim 30kkm (raz 700km jednego dnia) i się nic nie stało tylko olej i filtr dałem nowy. Jakby nie zgniła podłoga kompletnie to bym dalej śmiagł. Teraz mam 2.5l benzyne od volvo i uderza po kieszeni xD
  • Odpowiedz
Ogólnie te druciki mogą przeszkadzać w nocy, ale chyba tylko w szybach Pilkington, nie wiem jak z oryginałem z fabryki


@sabor95: Oryginał z fabryki to właśnie Pilkington.
  • Odpowiedz
w szybie z Nordglass były niewidoczne, ogólnie bardzo użyteczny bajer, a w fieście jeszcze jest podgrzewanie lusterek bocznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sabor95: Mnie jak kupłem samochód przeszkadzało pierwszy raz w jeździe w pełnym słońcu. Po 10 latach i w 4 Fordzie z kolei muszę się przypatrzeć czy to w ogóle jest.

Generalnie ziarno w obecnych generacjach jest o wiele przyjemniejsze i praktycznie bezuciążliwe w porównaniu do np. Focusa Mk1. W zasadzie w Focusie mk2 po 2007
  • Odpowiedz
@kobrys13: To dziwne bo miałem Nordglass ale mi pękła i wymieniłem na Pilkington i dopiero od tego momentu zacząłem zauważać te druciki :D, swoją drogą 1000zł za wymianę szyby to trochę sporo hehe, no ale wygoda kosztuje.
  • Odpowiedz
@kobrys13: Tak jak mówiłem w szybie firmy Nordglass były praktycznie nie widoczne a w Pilkingtonie minimalnie ale to tylko chyba dlatego że wiem że one tam są, jak ktoś o tym nie wie, to nie zauważy ;)
  • Odpowiedz
swoją drogą 1000zł za wymianę szyby to trochę sporo hehe


@sabor95: Nordglass jest traktowane jako taka trochę druga liga. Wielu szklarzy nie chce dawać na nie gwarancji. Na forach roi się od relacji, że grzanie przestaje działać po roku, dwóch, trzech.

W S-Max u szklarza szyba z robocizną 2.300zł, a ASO Ford (które zleci temu szklarzowi wymianę dokładnie taką samą) 6.000zł.

Pozdro.
  • Odpowiedz
@kobrys13: Z tymi lusterkami, to nie wiedziałem sam że mam podgrzewane przez 2 lata bo one się włączają automatycznie przy włączaniu grzania szyby. I do dziś nie wiem czy przedniej czy tylnej xD
  • Odpowiedz