Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie gierki na pc czy konsolę byście polecieli dla wannabe motocyklisty? Aby nie wiem, móc w gierce pojeździć na moto, móc ten motór przerabiać, malować, tuningować, jeździć sobie wirtualnie po autostradach i bezdrożach?

Tylko nie piszcie mi, że najlepiej to zrobić prawko i śmigac motocyklem w prawdziwym życiu, ja mam ogromne kłopoty z koordynacją i brak refleksu, nie jestem w stanie mimo wielu prób nauczyć się prowadzić samochód a co dopiero motocykl, jeżdzę ledwo na rowerze i często się #!$%@?, życiowa pierdoła i przegryw jestem. Raz jak mnie kolega przewiózł na motocyklu to mało ze strachu się nie zesrałem, ten ryk, to przyspieszenie, autentycznie się bałem.

#motocykle #motomirko #motomirki #gry #konsole #grypc #przegryw #kiciochpyta
  • 11
@kierowcaautobusuofficial: no wiem ale co mogę zrobić? nauka jazdy u mnie to był koszmar i nie mam predyspozycji ale interesuję się motoryzacją i chociaż w jakieś gierki bym pograł symulatory na kiju etc

Rowerem nie boję się jeździć, no chyba że szybkich zjazdów ale też często się wywalam, mam generalnie b. duże problemy z koordynacją rąk i nóg.