Wpis z mikrobloga

Skoro stacja TVN wyrzuciła tego typa z top model, to kiedy mogę się spodziewać że przestaną pokazywać Dagmare Kazimierska - kobietę skazana prawomocnym wyrokiem za kierowanie grupą przestępczą, która werbował i zmuszała kobiety do prostytucji, stręczycielstwo i sutenerstwo?
#tvn #pytanie #afera #topmodel #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow no i jeśli wyrzucili jego a jej nie to #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn
K.....x - Skoro stacja TVN wyrzuciła tego typa z top model, to kiedy mogę się spodzie...

źródło: comment_1606231692nDOIPDntdSDl5ju1guHkNv.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kowixx:po pierwsze to nie odpowiadalem tobie a po drugie ja tego nie neguje ale jest roznica miedzy obsadzaniem w publicznej telewizji showmana celebryte jako eksperta od unii a tym, ze sobie prywatna telewizja rezyseruje realityshow z ludzmi ktorzy byli skazani.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Fighter_forGlory: Najman - pseudobokser, Jakimowicz - ganianie za rózowym koniem Rutowicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tymczasem TVN
Dagmara - b----l mama
jakaś tam jeszcze z Królowych - też podobne przestępstwa
Ten z TM - lubi małolaty
  • Odpowiedz
@xDawidMx: ale ty nadal nie rozumiesz o czym my mowimy. TVN to jest prywatna telewizja i c---a mnie obchodzi z kim oni sobie robia programy, zas tvp to publiczna telewizja utrzymywana miedzy innymi z naszych podatkow. Rozumiesz te roznice?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Fighter_forGlory: nie - tu jest hipokryzja - nawalanie w Najmanów i Jakimowiczów przez TVN gdy sami promują ludzi, którzy powinni się wstydzić za przeszłość. Wyobraź sobie jakie fikołki by TVN robił gdyby to TVP miało takie b----l mamy jako ekspertów. Codziennie by nawalali, że promują takie osoby.
Co mnie obchodzi, że prywatna - nawalają prostestami kobiet, jadą po seksie na nieletnich a promują b----l mamy, mokebe co z nieletnimi sypia...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Fighter_forGlory: inna beczka pierdzielić od rzeczy w rządówce i to w programach oglądanych ok. 200 tysięcy widzów a inna beczka promowanie b----l mam na czerwonych dywanach gdzie oglądalność takowej to prawie milion. Jakimowicz dostanie 10k za miesiąc a taka b----l mama dostanie 100k w tym 20 od reklamodawców którym ty placisz za produkt xD
  • Odpowiedz
@Kowixx: jeden z moich domowników niestety to ogląda. Przez długi czas myslałem że w programie chodzi o to że wzięli jakąś patuskę spod śmietnika, ubrali jako-tako, dali parę stówek i kręcą bekę jak robi z siebie debila.
  • Odpowiedz
@Kowixx: serio w TVN pracuje Dagmara Kazimierska kobieta skazana prawomocnym wyrokiem za kierowanie grupą przestępczą, która werbowała i zmuszała kobiety do prostytucji, stręczycielstwo i sutenerstwo. No nieźle, ale to pewnie inna redakcja xddd
  • Odpowiedz