Wpis z mikrobloga

@blessmaster Chodzi ci o to, że jak masz zatkane uszy słuchawkami to słyszysz jakby bas w uszach gdy stawiasz kroki? No to chyba nic dziwnego, tak samo jakbyś uszy zatkał czymś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaczuszkaa: po wpisaniu modelu na yt wyskoczy Ci kilka recenzji, od siebie mogę powiedzieć, że grają fenomenalnie, świetnie leżą mi w uchu (ale to kwestia indywidualna) i nigdy mi nie wypadły na siłowni czy rowerze. Adaptacyjny noise canceling wykrywający czy idziesz, jedziesz autobusem czy siedzisz w fotelu. Małe dotykowe panele na każdej słuchawce programowalne według upodobań. Jeśli jednak dużo zamierzasz przez sluchawki rozmawiać przez telefon to polecam coś innego. Pudełko jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczuszkaa: elektro

Kurde, dałem za swoje 150zł więcej na początku września.. W takiej cenie to bym się nawet nie zastanawiał. Przekonałem się do nich bo wcześniej kupiłem WH 1000XM3 i się w nich zakochałem, szczególnie w jakości dźwięku i noise cancelingu. WF kupiłem do użytku na siłowni i jazdy na rowerze. Można dostosować ilość dźwięków z otoczenia do nas dochodzących lub włączyć tryb adaptacyjny i bezpiecznie się poruszać słuchając muzyki.