Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
panie, w tej ameryce to golą zazwyczaj pół twarzy i nie spłukują pianki, tylko wycierają w ręcznik XD


@apee: Z niedowierzaniem i zazdrością patrzę jak meni w filmach wycieobcierają ręcznikiem z twarzy resztki piany po goleniu. Ja bym dzień cały czuł na twarzy skórze tą niespłukaną dokładnie pianę tę.

Albo prawie nie płuczą ust z pasty po myciu do zębów. Co ją jedzą połykają do k---y nędzy co z nią
  • Odpowiedz
Jeźdźcie na daleką północ. Niektórzy się z was zdziwią jak w schronisku górskim wszyscy ściągają buty i popylają wszędzie w skarpetach. Nie że w pokojach. W bufecie, na stołówce, wszędzie. ;-)
  • Odpowiedz
@MateuszHadeusz:

bo w cywilizowanych krajach jak chodzisz po ulicach to one sa czyste i podeszwy masz praktycznie czyste, a ludzie nie mieszkaja zazwyczaj w komunistycznych 50 metrowych klitkach, gdzie gosci sie przyjmuje w jadolnio-sypialnio-pokoju goscinnym


Taa, na pewno w takim Londynie, Paryżu czy innej dużej zachodniej metropolii przeciętnego człowieka stać na coś więcej niż te 30-50 m2 (o ile w ogóle stać).
  • Odpowiedz
Bo Polacy to wieśniacy i rolnicy, trudno żeby ktoś w gumofilcach u-------h krowim gównem wchodził do domu. Na zachodzie ludzie mają czyste ładne buty i nie trzeba ich zdejmować.


@Galopujaca_rokitniczka: xDD

Fajny polski, kulturalny zwyczaj - istnieje
stulejarz z kompleksami narodowymi -
  • Odpowiedz
@rales: Mnie fascynuje, że amerykanie w domach nie mają od razu przy wejściu ani jakiejś szafy na kurtki ani szafki na buty i zawsze się zastanawiam gdzie oni to trzymają...
  • Odpowiedz
@deeprest: Nie ma szacunku do właściciela, nie ma wejścia. Czysto jest. U mnie nawet papierz musiałby zdjąć. Chyba, że ktoś się boi, że mu nogi walą ale to już nie mój problem :D
  • Odpowiedz