Wpis z mikrobloga

taki protip bo może to kogoś przerasta. Buty na zmianę można zawsze zabrać i zmienić w przedpokoju. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi. Zawsze bawią mnie kobiety w sukienkach i rajstopach na bosaka latające. Faceci w marynarkach i bez butów to już w ogóle dramat i wieś totalna. Ja jak robię imprezę to nie robi mi różnicy czy ktoś wejdzie w czystych butach czy nie bo sprzątać i tak trzeba. Jedynym wyjątkiem to jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@deeprest: kapci w domu nie używam w ogóle. Gościom też bym nie zaproponował. Jeśli spodziewam się gości zawsze mam na tyle posprzątane by mogli nawet w białych skarpetkach chodzić. Wiadomo że jeśli jest to jakaś impreza gdzie przychodzi do ubranym elegancko to wtedy butów nikomu zdjąć nie każe. Mam na myśli sytuację, gdzie ktoś wpada na kawkę, piwko, meczyk czy planszowki.
  • Odpowiedz
@rales: mam w domu płytki i panele (nie takie za 15zł) i nigdy nie oczekuję że ktoś będzie zdejmował buty(nie zdażyło się żeby ktoś wniósł jakiś ogromny syf), później po prostu sprzątam, co to za problem xD
  • Odpowiedz
@rales: bo w cywilizowanych krajach jak chodzisz po ulicach to one sa czyste i podeszwy masz praktycznie czyste, a ludzie nie mieszkaja zazwyczaj w komunistycznych 50 metrowych klitkach, gdzie gosci sie przyjmuje w jadolnio-sypialnio-pokoju goscinnym XD
  • Odpowiedz
panie, w tej ameryce to golą zazwyczaj pół twarzy i nie spłukują pianki, tylko wycierają w ręcznik XD


@apee: Z niedowierzaniem i zazdrością patrzę jak meni w filmach wycieobcierają ręcznikiem z twarzy resztki piany po goleniu. Ja bym dzień cały czuł na twarzy skórze tą niespłukaną dokładnie pianę tę.
Albo prawie nie płuczą ust z pasty po myciu do zębów. Co ją jedzą połykają do k---y nędzy co z nią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: ja w sumie nie widzę problemu w łażeniu w butach po domu, o ile oczywiscie ktoś nie ma jakichś u-----------h fest od błota, bo to się odkurzy i będzie po wszystkim, ale nie potrafię zrozumieć w----------a się w butach na łóżko/kanapę
  • Odpowiedz
@rales: No tak, prezydenta zapraszaj w butach "bo wielki pan", a rodzinę traktuj jak bydło z brudnymi girami i nakazuj zdejmować buty xD.

W każdym cywilizowanym domu nie wymaga się od gościa zdejmowania butów. Każdy powinien dbać o czystość swoich butów na tyle ile to możliwe, a poza tym gospodarz powinien regularnie sprzątać. U mnie w pracy też chodzi się w butach i syfu nie ma. Jak ktoś jest brudasem
  • Odpowiedz