Wpis z mikrobloga

Stoję na światłach, mam czerwone nagle jeb coś szarpnęło myślałem że mi zgasł po prostu, ale nie. Wysiadam patrzę i takie coś. Gościu chciał się dogadać i dać mi 100 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) przyjechały paly, dostał mandat spisałem polisę i będę załatwiać ubezpieczenie. Jak myślicie ile dostanę? Zderzak też jest porysowany.
#kolizja #wypadek #samochody #auto
Pobierz GodALLU - Stoję na światłach, mam czerwone nagle jeb coś szarpnęło myślałem że mi zga...
źródło: comment_1606128946c0oAiFhdkjemF8Jn1ZKUze.jpg
  • 59
@GodALLU: Może jakiś janusz level hard by klepał, ale nic dobrego jak dla mnie z tego nie będzie, szczególnie w tak korozyjnym miejscu jak nadkole.

Jeśli ma być zrobione nawet średnio dobrze, to bym klepania tutaj nie brał pod uwagę.
Jak myślicie ile dostanę? Zderzak też jest porysowany.


@GodALLU: Ale to jest miejsce uderzenia, czy dostałeś z tyłu w zderzak, tak że to poszycie się pogięło przy drzwiach (pewnie z pół metra od zderzaka)?

Bo jeśli to drugie to zapewne dostaniesz szkodę całkowitą, bo to wstępnie wygląda że się złożyła konstrukcja pojazdu (pytanie w jakim była stanie korozyjnym).

Ogólnie jeśli tak się ruszyła cała ćwiartka, to raczej cała ćwiartka jest do
to jest lewy tył.


@GodALLU: a weź zrób jakieś zdjęcie na którym widać trochę więcej tego samochodu...
Bo ja po zdjęciu myślałem że to jest miejsce łączenia ćwiartki z drzwiami.
Teraz jak mówisz że to lewa, to raczej wygląda na łączenie zderzaka z ćwiartką.

Zrób szerszy kadr w wysokiej rozdzielczości :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: trzeba było brać 100. Teraz nie dość, że gość dostał mandat, to jeszcze będzie miał zabrane zniżki na OC. Ty na tym nie stracisz, widać po aucie, że Cię stać, a on może ma bombelki na utrzymaniu.

@GodALLU: serio, wygląda to jakby zahaczył wystającym elementem z auta a nie walnął normalnie całym autem
pewnie #!$%@? tam będzie, tylko blacha pogięta i nic więcej