Wpis z mikrobloga

Ależ to się porobiło, na fb pełno artykułów i postów na temat tego, że jest nauka zdalna i skąd rodzice mają wziąć w domu przykładowo 4 laptopy. Najgorsze jest to, że ludzie domagają się aby rząd sfinansował im w całości te laptopy, jak czytam niektóre komentarze to zastanawiam się czy tym ludziom nie jest wstyd pisać takie coś.
A przechodząc do rzeczy, jest 500+, które powinno być przeznaczane na właśnie takie potrzeby, jakieś wyprawki+, kurde wszystko+, masa socialu leci a tym nadal mało i jeszcze trzeba dać im za darmo laptopa. Fakt nie każdemu potrzeba w domu 4 laptopy, ale kurde dobre laptopy używane/poleasingowe to koszt poniżej 1000 zł, czyli mniej niż 2 x 500+.
Jesteśmy strasznie roszczeniowym narodem. Serio chyba 70% społeczeństwa uważa, że wszystko im się należy bo tak i już.

#neuropa #4konserwy #koronawirus
  • 77
  • Odpowiedz
Po pierwsze nie znam NIKOGO kto by wyjeżdżał na emigrację z zamiarem brania benefitow. Wyjeżdżasz żeby lepiej zarabiać.


@LeeBee: a jednak siedzą na benefitach. Polskie madki szczególnie.

Jak znajdę chwilę, przytoczę statystyki ze źródłami. Widzę lewicowe zakrzywienie rzeczywistości poziom hard xD.


@LeeBee: zanim zaczniesz wyzywać to daj te statystyki bo tak sie składa że #!$%@? głupoty. Typowa praktyka prawicowych półgłówków.
  • Odpowiedz
@LeeBee: poza tym jak już powiedziałem, mentalność UK nie jest zbyt wyszukana, głównie to prymitywne seby, dlatego nie podałem tego kraju na mojej liście krajów gdzie są świadomi obywatele. Tak wiec od samego początku twoja argumentacja to jakieś z dupy #!$%@?, ustalasz sam sobie tezy a potem je bohatersko obalasz to czego nikt nawet nie powiedział.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: Typowy brak kultury w dyskusji. Eh, a nie można by na poziomie porozmawiać, a nie od razu od półgłówkow wyzywać? Jak już wspomniałem, przyjrzę się statystykom nieco później, wrócę do tematu na pewno.
  • Odpowiedz
Typowy brak kultury w dyskusji.


@LeeBee: mówi to wykopek ktory jako pierwszy zaczał mnie wyzywać xD typowy seba z uk jest typowy.

Jak już wspomniałem, przyjrzę się statystykom nieco później, wrócę do tematu na pewno.

@LeeBee: poproszę statystyki krajów które wymieniłem a nie UK. Uk to kraj wymieniony przez ciebie a nie przeze mnie, wiec nie obalaj swoich własnych prawicowych urojen.
  • Odpowiedz
@Kolikol: Ja lvl 35 i przypomniało mi się jak nauczycielom tłumaczyły moje koleżanki z klasy że nie mają podręczników bo j niestać. Oczywiście ns kosmetyki z Avonu pieniądze już musły
  • Odpowiedz
mówi to wykopek ktory jako pierwszy zaczał mnie wyzywać xD


@TurboDynamo: Mirek, jak popieram Twój punkt widzenia, to pokaż mi fragment gdzie @LeeBee Cię wyzwał, bo przeszukałem wszystkie jego posty i nie znalazłem NIC :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolikol: teraz nawet jak masz za co kupić, to nie ma czego. Jeszcze chwila takiego ssania na rynku i nie będę miał co sprzedawać, bo nawet fabryka Della ma opóźnienia xD
  • Odpowiedz
@Kolikol: chopie połowa tych ludzi już 20 #!$%@? na obiad kartofle z talerzem. A Ty jeszcze chcesz zeby wykręcili sobie z moszny kase na najtańsze uzywane laptopy (dajmy te 300 zł od sztuki nawet). Druga sprawa jest taka, ze jak sie stosuje rozdawnictwo to niech sie #!$%@? ktoś nie dziwi, ze od dekad nasze spoleczenstwo nauczone pazernosci. Od czasow szlaheckich jak krol cos dal to pierwsze pytanie było czemu tak mało.
  • Odpowiedz