Wpis z mikrobloga

Znajomy miał wylew w wieku 22 lat. Każdy jest inny nigdy nie znasz dnia i godziny


@zdalny_robol: Mojemu znajomemu pękł naczyniak jak miał 23 lata, wiadomo że może się zdarzyć. Tutaj raczej interesują mnie okoliczności tego wydarzenia u opa bo zdaje się, że energole są ważnym czynnikiem w tym temacie.
Polecam guaranę z kofeinką, jestem na pierwszym roku politechniki i przed nawałem kokosów w sam raz. Non stop energia.
Polecam guaranę z kofeinką, jestem na pierwszym roku politechniki i przed nawałem kokosów w sam raz. Non stop energia.


@SiKret: a wystarczy yerba mate tydzień przed sesją
@FELIX90 kiedyś napiłem się yerby, średnio mi smakuje i trzeba kupić całe sprzęt do tego, a tak to tylko tabletkę wezmę i działa (450 mg kofeiny w dwóch dawkach i nie czuć wgl zmęczenia)
@Tratak: pewnie tak, może nie. Jakiś czas temu zamieszkałam z moim #niebieskipasek , który zaczynał dzień od energola, wafelków familijnych i deseru Satino. Z racji, że on ma już nieco ponad 30lvl powiedziałam mu, że albo się ogarnie, albo nie wiążę z nim dalszej przyszłości. I powiem Ci, że to jest przykre, iż dorosły facet potrzebuje "kagańca" w postaci drugiej osoby podczas robienia jakichkolwiek zakupów.
@maxoutday: @Zych0l: zawal to nie był, ale atak arytmii, w pracy nagle zaczelo serce bic nieregularnie i dostawało takich jakby wibracji, padlem na ziemie. Pozniej cisnienie 190/120 i puls kolo 160 bpm. Serce bilo tak mocno ze az klata bolała. No i wypadalo z rytmu. Dostawalo przerw np sekunda zatrzymania i znow jeb jeb jeb ze glowy mało nie rozsadzi.
Dodam,ze na badaniach serce fizycznie zdrowe, bez wady zadnej