Wpis z mikrobloga

Kobiety nienawidzą nieatrakcyjnych mężczyzn każdego gatunku.
Jednakże jedynie wzrost jest społecznie akceptowalny do wyszydzania. Na tiktoku jest cała seria na którym Julki publicznie się wyśmiewają z manletów.
TeeHee intzelu. Tall Chad only ( ͡ ͜ʖ ͡)
#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #rozowepaski #p0lka #hipergamia #wzrost #manlet #tiktok
B.....W - Kobiety nienawidzą nieatrakcyjnych mężczyzn każdego gatunku.
Jednakże jedy...

źródło: comment_1606073521Z51JUWN0CcGSfqI6E5VIgi.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Widzę daleko to zaszło, ciekawe co następnie będzie wyszydzane. Mówię o tym z osoby obserwującej, bo mnie mało obchodzą te ciekawostki blackpillowe, nie czuję się (jak narazie nie wiadomo co przyszłość przyniesie) przegrywem, ale lubię tu zaglądać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Blackpill_RAW: Największym tutaj blackpillem jest to, że Napoleon, który tyle osiągnął i miał tak ogromny wpływ na świat i tak najbardziej przez większość ludzi jest zapamiętany jako synonim karła, chociaz tak naprawdę to udowodniono, że to propaganda i wcale nie był niski xD
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: ciekawe kiedy któryś z wyszydzanych w końcu nie wytrzyma i coś #!$%@?, oby tylko wtedy trafiło na taką julke a nie na niewinnych ludzi


@OddajButa123: Kiedy ktoś gnębiony coś odjebię w stanach to zawsze jest wina powszechnego dostępu do broni, inne problemy trudno dojrzeć co niektórym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Blackpill_RAW: Ale wystarczyłoby że twórca tik toka cenzurowałby takie treści. No bo skoro za homofobię, rasizm, lub wyśmiewanie niepełnosprawnych jest insta ban, no to czemu nie za powszechne wyśmiewanie wzrostu, na które też nikt nie ma absolutnie żadnego wpływu bo taki się urodził. Paradoksem jest, że twórcą tik toka jest też jakiś manlet Chińczyk, który sam na tym cierpi, ale nic z tym nie zrobi.
Moim zdaniem albo śmiejemy się ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oswieconydziekiczarnejpigulce

Po prostu nie rozumiem, dlaczego ktoś może w mediach wyśmiewać mój wzrost, a ja nie mogę jego koloru skóry czy orientacji seksualnej. Serio, jak już wprowadzamy cenzurę i "tolerancję" to bądźmy konsekwentni.
  • Odpowiedz
Bo niebiescy się nie potrafią zsolidaryzować i sami z tego cisną bekę żeby sobie podnieść samoocenę. No i oczywiście problemy "białego cis mężczyzny" nie istnieją, bo to wróg tego świata.
  • Odpowiedz
@Pawemol12: Oj już bez przesady, był niewysoki mimo wszystko, choć nie tak jak to opisuje propaganda. Teraz 179 to średnia a wielu takich ludzi bądź wyższych narzeka na swój wzrost czy też jest uważanych za niskich.
  • Odpowiedz