Wpis z mikrobloga

@GruncleStan widocznie opozycja jest jeszcze gorsza... Nie bronią PiS ale powiedz sam nas kogo teraz powinny być skierowane głosy?

Tu nie chodzi o PiS, tu chodzi o całą scenę polityczną w Polsce.

@inny_89: Opozycja ma teraz Senat i działa tam z ogromnym RiGCzem. Na tyle co może to nie wiem czego więcej oczekujesz.
  • Odpowiedz
@GruncleStan: XD, to może odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego PO straciło władzę, wbij na komentarze dotyczące końcówki ich rządów i może ogarniesz w czym problem.
Przecież obecnie nie ma żadnej sensownej alternatywy, PiS za chwilę straci władzę i po roku-dwóch ludzie będą pisać to samo wobec rządów KO-Hołowni. Jeżeli myślisz, że jakaś obecna w sejmie partia ma realny program naprawy gospodarki, to powodzenia.
Masz dwie gródki świń i wybierasz czy
  • Odpowiedz
@GruncleStan widocznie opozycja jest jeszcze gorsza... Nie bronią PiS ale powiedz sam nas kogo teraz powinny być skierowane głosy?

Tu nie chodzi o PiS, tu chodzi o całą scenę polityczną w Polsce.

@inny_89: Opozycja ma teraz Senat i działa tam z ogromnym RiGCzem. Na tyle co może to nie wiem czego więcej oczekujesz.

@miki4ever oczekuje, że oprócz tego pokroju bredni ktoś da mi jasną alternatywę dla PiSu. Jak widzisz w tym wątku jedno mówią Konfederacja
  • Odpowiedz
Ale ludzie na co czekacie, stwórzcie jakieś organizacje, stowarzyszenia, zapiszcie się do partii, działajcie na rzecz kraju, spoleczeństwa, ludzie docenią owoce, jeśli takowe będą. Narzekaniem, a co gorsze obrażaniem różnych grup społecznych, kończąc na rynsztokowym slownictwie spod budki z piwem to wy Polski nie zbudujecie, nie tędy droga...
  • Odpowiedz