Wpis z mikrobloga

  • 142
@GruncleStan widocznie opozycja jest jeszcze gorsza... Nie bronią PiS ale powiedz sam nas kogo teraz powinny być skierowane głosy?
Tu nie chodzi o PiS, tu chodzi o całą scenę polityczną w Polsce.
  • Odpowiedz
@robertx: Wiem, ale pis daje coraz więcej. Plus zakodowanie w głowach tekstu, „a za peło”. Pamiętają doskonale te ośmiorniczki, ale już zupełnie ignorują #!$%@? przez sasina hajsu ja wybory, albo machloje szumowskiego
  • Odpowiedz
@somskia: Ja jakoś nie mam większych nadziei, że za "pełno" byłoby lepiej. Czym oni się różnią od PiSu poza tym, że PiS niesie na swoich sztandarach Kościół a PO - LGBT itp? Jedni i drudzy kradną, jedni i drudzy #!$%@?ą kolejne podatki, jedni i drudzy stawiają własne interesiki nad interes Polski
  • Odpowiedz
@Zielony_Pio: głosowanie na zamordystów z konfederacji tylko dlatego że są "spoza układu"? Przecież oni nie mają nic do zaoferowania a ich "program" gospodarczy to wyssane z palca brednie. Na szczęści konfederacja pokazała dokładnie że są z pisem i należy ich wyrzucić na śmietnik historii
  • Odpowiedz
@robertx: ja #!$%@? gościu. Jakie LGBT na sztandarach? Jak można w ogóle mówić że PiS i PO są takie same w swoich działaniach? Przecież pis #!$%@? gospodarkę tylko dlatego żeby utrzymać głosy swojego biednego, starego i niewykształconego elektoratu.
  • Odpowiedz
@GruncleStan: Jakie są propozycje PO na rozwiązanie bieżącej sytuacji? Bo coś cicho siedzą ostatnio. To raz. Dwa - jesteś świadomy tego, że to socjal rozwala polską gospodarkę, napędza inflację itp? Platforma przecież ma świetne pomysły, żeby 500+ zmienić na 1000+ a chociaż je zwiększyć o kilka stówek bo wszystko przecież drożeje... Po jednej i drugiej stronie siedzą takie same oderwane od rzeczywistości oszołomy
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Ta, jeszcze jestem pissowskim trolem i oglądam filmy z żółtymi napisami ( ) Jak by PO otwarcie nie popierało lgbt i jedną kampanię potrafili przeprowadzić bez poruszania tych tematów to by dawno mieli i sejm i prezydenta
  • Odpowiedz