Wpis z mikrobloga

  • 1
@GruncleStan Nie bierzesz pod uwagę jednej prostej przyczyny. Oprócz ludzi tak głupich, że nadal wierzą we wszystko w wiadomościach, madek 500+, zaciekłych moherów, kleru itp jest jeszcze cała rzesza ludzi w to wszystko uwikłanych. Pisowcy, ich rodziny i znajomi na stanowiskach w spółkach skarbu państwa, urzędach itp. Pasożyty mocno się przyssaly, i tak łatwo się ich nie usunie.
  • Odpowiedz
@GruncleStan: odczep sie od prawdziwych Polakow. Polakom pasuje pis xd to tylko garstka ludzi sie cos madrzy, powoluje na twarde dane, a nie to sie liczy. Tu sie licza uczucia, POLSKOSC XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@11inches: Szczerze, to nie wiem. Mam wielki mętlik. Zgodnie z poglądami to pasuję do PO, ale już dali się poznać jako słaba partia. Na pewno nie na PiSiaków. Lewica poszła za bardzo w lewo imo
  • Odpowiedz
@GruncleStan:

Nie mogę gurwa uwierzyć że pis ma nadal 33% poparacia. Jakim cudem ? Przeciez poziom nepotyzmu kolesiostwa nieudacznictwa przekroczył skale.


Ano takim cudem - #!$%@? głupcze! tvp pierze mózgi wieśniakom, ludziom starszym i ludziom bez wykształcenia. Co jakiś czas ktos zrobi wpis o tym że nie może dogadać siez ojcem czy rodzicami itp. To jest właśnie efekt propagandy. Gdyby nie tvp to ten rząd już dawno by upadł i
  • Odpowiedz
@GruncleStan: 33% poparcia, w tym zapewne około 25% u przygłupów po siedmiu klasach podstawówki, którzy na co dzień swoje życie opierają na wizytach u szamana, celem pomodlenia się do niewidzialnej siły () Dalej chciałbyś z nimi porozmawiać o nepotyźmie, kolesiostwie i nieudacznictwie polskiej ekipy rządzącej? ( ͡º ͜ʖ͡º) No to... powodzenia! (
  • Odpowiedz
@vin42: Ja nie mówię, ze nikt inny nie da. To było coś w formie cytatu ludzi, którzy popierają PiS. „A kto inny tyle dał” i „a za peło” to są teksty, które słyszałam x razy.
  • Odpowiedz