Wpis z mikrobloga

Jak można w ogóle mówić że PiS i PO są takie same w swoich działaniach?


@GruncleStan: PO robiła dokładnie to samo dla swoich doraźnych intererów. Nie szukaj nadziei w PO, bo znowu będziesz za kilka lat płakał jak jakaś ewka kopacz się jąka na salonach, władza uprawia nepotyzm, jakiś neopawlak podpisze bez przeczytania kontrakt z gazpromem, plus powstanie nord stream 3 bez udziału polski na własne życzenie. Za sienkiewicza też
  • Odpowiedz
na Konfederację ? Może wreszcie ktoś realnie spoza układu okrągłego stołu, kto nie sqrwia się przy pierwszej okazji ?


@Zielony_Pio: przecież konfederacja to taki pis ale jeszcze bardziej zamordystyczny. Zamiast plucia na gejów będzie batożenie gejów. Zakaz zgromadzeń które się "Wolnościowcom" nie podobają. Więcej kościoła.

Spoza układu? A kto był przybudówką LPR i PiS? Tak, Krzysiu Bosak
  • Odpowiedz
Jak można w ogóle mówić że PiS i PO są takie same w swoich działaniach?


@GruncleStan: Oh yeah. Mój ulubiony typ dyskusji.

"G---o Tuska jest smaczniejsze i bardziej pożywne, niż g---o Kaczyńskiego, i nie wmówisz mi, że jest inaczej!"
  • Odpowiedz
@GruncleStan No to już wiesz kim są Twoi rodacy. Prawda jest niestety jeszcze bardziej bolesna. Nie ma obecnie ani jednej partii, która przedkładała by gospodarkę i dobrobyt i postęp ponad populizm i trzymanie się koryta za wszelką cenę. Banda krótkowzrocznych przestraszonych ignorantów, wybierana przez inną bandę krótkowzrocznych przestraszonych ignorantów. PiS pochłonięty w 100% przejmowaniem każdego aspektu władzy, depcząc po drodze wszelkie standardy i prawa, które mają takie zapędy trzymać na wodzy.
  • Odpowiedz
Nie mogę gurwa uwierzyć że pis ma nadal 33% poparacia. Jakim cudem ?

pis r---------a gospodarkę tylko dlatego żeby utrzymać głosy swojego biednego, starego i niewykształconego elektoratu.


@GruncleStan odpowiedziałeś sobie sam na pytanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inny_89: A co konkretnie ci nie pasuje w Senacie?


@miki4ever w sensie w tym momencie w Senacie czy możemy jednak rozmawiać o tym o czym zacząłem czyli: jaka jest dobra alternatywa na scenie politycznej dla PiS?
KO i PSL nie jest alternatywą, co do konfederacji to zdania są mocno skrajne z przewagą na "nie".
Kto zatem?
  • Odpowiedz