Wpis z mikrobloga

Mamy tu jakichś Mirków którzy użytkują Bajaj Dominara 400? Szukam motocykla do miasta do 20k, a w tej cenie jest już nowy Dominar, brałem też pod uwagę Duke 390 i BMW g310r, chociaż ceny są już od dominara wyższe. W grę wchodzą tylko moto do A2.

#motocykle #bajaj #ktm #pytanie
  • 11
Siedziałeś na którymś z nich? Może któryś Ci podejdzie. Moim zdaniem ergonomia pozycji na moto jest ważniejsza, niż kierowanie się wyglądem motocykla. Ludzie zadowoleni są z tych Bajajów.
@Mert82: Na żadnym, przed kupnem i tak planuje jazdę próbną, szukam raczej opinii ludzi którzy mieli już z nimi kontakt. Trochę jestem nieufny do yotubowych recenzji bajaja, albo jest serio tak okej - albo nie były za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
brałem też pod uwagę Duke 390 i BMW g310r


@peachysound: Ostatnio w jakiejś gazecie było porównanie bmw 310 ktm 390.
Nie dość że BMW droższe to jeszcze słabsze o 10KM. Pozostaje kwestia wygody.

Z tego co oglądałem i czytałem w gazetach to wszyscy chwalili Dominara. A więc albo Bajaj położył POTĘŻNE pieniądze na reklamę albo żeczywiście nie ma się zego wstydzić.
Prędzej bym kupił Dominara niż Zontesa z przeładowaną elektroniką.
@peachysound: Nic mnie tak nie osłabia jak pier...e o "wyglądzie na motocyklu". Tak to Ciebie @Mert82 i Tobie podobnych.

Przez ponad sto lat historii motocykla ten aspekt wyboru motocykla nie istniał i na wielu zagranicznych forach nie istnieje.
Mam uzasadnione podejrzenie że powstał i rozkwitł na scigacz.pl, portalu znanym z bycia forum Zygmuntów (oraz pozerów z pozostałych miast i wsi).

Gx
@Man_of_Gx: rozkwitł w związku z większą ilością wyboru, łatwym dostępem do wszystkich marek i tym że motocykl nie jest już dobrem luksusowym, większość osób może ukulać nawet na nowy, nie mówiąc o używkach. Teraz kupujesz to co Ci się podoba, nie to na co cię stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie uwierzę że "kiedyś" nie sugerowano się wyglądem bo poczucie estetyki przecież istniało.
brałem też pod uwagę Duke 390 i BMW g310r,


@peachysound: 2 lata jeździłem na G310R, teraz jeździ na nim Żona, generalnie bardzo spoko mieszczuch. Wzrostu jestem bardzo podobnego co Ty i mi jest wygodnie. Przy trasach powyżej 150km zaczynają trochę wibracje wkurzać, ale tak to niestety jest z singlami. Warto patrzeć po ofertach na otomoto, ja swój kupiłem nowy z poprzedniego rocznika za 18k, a teraz ma być drobny lifting, więc
@peachysound: chciałem kupić Vitpilen 401, ale nie było w Poznaniu, żeby się przejechać. Pojechałem godzinkę na Duke 390 i spoko. Już stwierdziłem, że biorę, ale jednak weekend to wybrałem się od niechcenia do BMW - w końcu godzinka jazdy dla zabawy. I jak tylko usiadłem to mi się mega spodobało.

Wiedziałem cały czas, że moc jest słabsza. Miałem też porównanie. Ale jakoś tak wygodnie było na nim na maksa. Na Duke