Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ashley'a Warren'a i Björn'a Nilssona


@Danzinger: Lekka poprawka: zarówno niepotrzebne apostrofy, ale Ashley Warren to kobieta. I do odświeżania stron jest klawisz F5.
Ale mniejsza z wytykaniem błędów, lektura złoto. Wspaniała wielowątkowa akcja.
  • Odpowiedz
A co to za łomot? Czy to postawni grenadierzy Fryderyka Wielkiego wybijają miarowo na bruku berlińskiej alei swój zaszczytny krok defiladowy Paradeschritt? Nie! To po drugiej stronie alp olbrzymi sprzęt wiertniczy rozpoczął właśnie swoją pracę! To spiżowa talia, potężny ośmiopak obija się o pachnące weneckimi perfumami pieniężne poślady cyklicznie, gdy długie na 10 celi wiertło uderza raz za razem! Cel: drogi rodne! Kopuła Panteonu zostanie dzisiaj solidnie oczyszczona! Gigantyczna trąba słonia dewastuje
  • Odpowiedz
@Danzinger Zawsze mnie zastanawia co by powiedział Hamilton gdyby dowiedział się, że na polskim niszowym portalu społecznościowym ze śmiesznymi obrazkami grupka przegrywów pisze felietony z nim w roli głównej. xD
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia co by powiedział Hamilton gdyby dowiedział się, że na polskim niszowym portalu społecznościowym ze śmiesznymi obrazkami grupka przegrywów pisze felietony z nim w roli głównej. xD


@AbZu_Raymond: Albo Flamur Ukshini, że znany jest w Polsce jako Klaudiusz - tinderowy łamacz serc :D
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond

Zawsze mnie zastanawia co by powiedział Hamilton gdyby dowiedział się, że na polskim niszowym portalu społecznościowym ze śmiesznymi obrazkami grupka przegrywów pisze felietony z nim w roli głównej. xD


Widze ze nie tylko ja sie nad tym zastanawiam xD
  • Odpowiedz
i nagle Julka i Majka zaczęły się delikatnie całować


@Danzinger: przepraszam, ale skąd sie tu Majka wzieła? Chyba, że wyczuła z daleka takiego Chada i sie przeteleportowała do hotelu
  • Odpowiedz
Kolejny poeta epoki przegrywymu ukazał się światu.


@Blackpill_RAW: zobaczycie, w następnym stuleciu będą to na polskim omawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

c'nie Julitka? I jaki charakter hihi ;*" - wtórowała jej rozpłodowa Ermenfryda, szczerząc równe, białe ząbki i bujając swoim wybulistym, dobrze dopakowanym smalcem d00pskiem


@Danzinger: spaniałe, kwikłem wszakże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
zobaczycie, w następnym stuleciu będą to na polskim omawiać

@TestoDepot: Cóż... Jest takie powiedzenie, że muzyka klasyczna była kiedyś muzyką współczesną ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz