Wpis z mikrobloga

  • 34
Mam taką rozkmine że świat jest mocno dziwny w sensie te zasady życia spolecznego są p------e to stanie w kolejkach sklepach? te szkoły gdzie przychodzimy i poznajemy nowych ludzi i ci ludzie tacy dziwni każdy udaje normalnego a w środku każdy jest nienormalny nękają go kompleksy samotność i inne rzeczy. Nie wierzycie? Zróbcie eksperyment spójrzcie losowej osobie w oczy i powiedzcie ze jest swietna/cudowna/kochana komukolwiek matce ojcu koleżance z klasy lub bratu a zobaczycie nas nagich prawdziwych pięknych tak bardzo zdziwionych ze ktoś to powiedział nam w oczy że mam akceptuję i kocha to jest niesamowite i piękne a jednocześnie żałosne że jesteśmy tylko przerosnietymi malpami a jednak tacy skomplikowami #przemyslenia #przemysleniazdupy #wtfcontent #przegryw #stulejacontent
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morgiel: we live in a society ¯\_(ツ)_/¯ tak to działa, społeczeństwo kreuje nas na takich, jakimi jesteśmy, co nie oznacza że nie ma tej cząsteczki "naszej" gdzieś głeboko
  • Odpowiedz
@morgiel no posłuchaj dajmy jakiś przykład no nie wiem mężczyzny z długimi włosami, żyjemy w takim społeczeństwie że zanim ludzie pomyślą że jest to jego styl, że czuję się z tymi włosami dobrze, to go zwyzywają od p**ałow, śmieci i wogóle to pewnie by go pobili przy 1szej lepszej okazji, no nie da się nic z tym zrobić, oprócz zmienienia otoczenia na bardziej "przyjazne"
  • Odpowiedz
@morgiel: te twoje rozkminy są na poziomie dziecka, jak chcesz czegoś inteligentnego poczytaj filozofów czy ludzi wybitnych (np. Stanisława Lema) oni zapisali swoje rozkminy wnioski i te twoje wypociny przy ich blakną.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Bolek102 w sumie prawda ale w filozofii nie chodzi o to żeby tylko czytać madrzejszych od siebie, moje przemyślenia były pisane na szybko pod wpływem chwili, po prostu interesuje mnie prostota ludzkich przeżyć nie miałem zamiaru pisać o nieskończoności wszechświata
  • Odpowiedz