Wpis z mikrobloga

"Na jeża" to prosty sposób by zostać subhumanem. Nawet chady wyglądają gorzej. I pomyśleć, że przed zblackpillowaniem przez całe życie był to mój ulubiony fryz.

Kurła Pioter. Bo praktycznie. Czesać się nie trzeba i w ogóle dbać.


Takie myślenie panuje u nas w Januszogrodzie. W moim przypadku w połączeniu z linią włosów przed przeszczepem wyglądałem jak handlarz mefedronu z Grochowa. Dobrze, że mam obecnie piękną grzywkę. Jak jeszcze jeździłem na Uberze, to pamiętam odwoziłem pijaną Julkę z klubu to mi skomentowała, że mam ładne włosy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #wyglad #chad #fryzura #wlosy
B.....W - "Na jeża" to prosty sposób by zostać subhumanem. Nawet chady wyglądają gorz...

źródło: comment_1605883189fTKQDpPhhmkfjnxrCdTbIe.jpg

Pobierz
  • 63
@Blackpill_RAW: w moim przypadku niedoświadczony fryzjer jak proszę o skrócenie to balansuje na granicy, jak #!$%@? za krótko o 1 mam to nagle spadam na 3/10, momentalnie włosy mam jaśniejsze i wyglądam jak młodzian z gimby, dlatego lepiej wydać więcej i iść do sprawdzonego fryzjera
@Blackpill_RAW: Może jakiś post o przeszczepie, jak to wygladało, ile graftów, jaka klinika? Ciekawy temat, szczególnie dla osób myślących o zabiegu. Łysiałeś czy od urodzenia słowiańska zakolacka linia?( ͡° ͜ʖ ͡°)
handlarz mefedronu z Grochowa.


@Blackpill_RAW: #rispekt

odwoziłem pijaną Julkę z klubu to mi skomentowała, że mam ładne włosy


@Blackpill_RAW: #chad

Też kilka razy mnie jakaś znajoma po włosach pogłaskała i mówiła że fajne mam bo norwood 0 here.
Mógłbym sobie zrobić w #!$%@? fryzur bo mam z czego gdybym zapuścił, ale z kolei żadne wielce modne pędzle na głowie mi się nie podobają i... najczęściej lecę boki krócej góra dłużej