Wpis z mikrobloga

Swiąteczno-skórzane #rozdajo
Na rozdanie mam ten oto zaprezentowany portfel. Jest on bestsellerem i to nie bez powodu. Jest mały, poręczny oraz pojemny. Wykonany z roślinnie garbowanej skóry bydlęcej, farbowanej własnoręcznie. Szyty ręcznie mocnymi, woskowanymi nićmi.
Z okazji zbliżających się Świąt zapraszam do składania zamówień prezentowych :D
Specjalnie dla kupujących z wykopu przygotowałem promocję -20% na ten bestsellerowy portfel oraz -10% na pozostałe zamówienia, również indywidualne.
Tutaj znajdziecie więcej moich wyrobów :D Zapraszam do odwiedzania mojej strony facebookwej.
https://www.facebook.com/MKCraft-100734768324165/?view_public_for=100734768324165

Rozdanie odbędzie się jutro o godzinie 19:30. Wysyłka do paczkomatu na mój koszt.
Zielonki z kontem założonym przed opublikowaniem tego wpisu również biorą udział.

#rozdajo #leatherworking #modameska
CasualMirek - Swiąteczno-skórzane #rozdajo
Na rozdanie mam ten oto zaprezentowany po...

źródło: comment_1605866619a84Y5GGUTI4b4eATMcttLR.jpg

Pobierz
  • 34
Szyty ręcznie mocnymi, woskowanymi nićmi


No to będzie solidny portfel, nie ma co XD

Jestem ciekaw, kiedy się ludzie nauczą, że jak coś jest robione ręcznie, to często-gęsto jest jakościowo znacznie gorsze od wykonanego maszynowo.

@taki_typa: Jeżeli chodzi o ten portfel to 150zł normalnie kosztuje. Po rabacie -20% wychodzi 120zł :D


@CasualMirek: Ja #!$%@?ę. 120 złotych za upośledzoną podkówkę.

Kiedy się ludzie nauczą, że towar nie zyskuje na wartości, gdy
@AgLagylak: Masz jakiś przykład tego o czym piszesz, jakieś zestawienie albo namacalny przykład ?

jaki produkt wd ciebie nabiera wartości, zrobiony masowo przez jednego z milionów kitajców który klepie maszynowo szmaty za miskę ryżu ?

Słucham argumentów.
@Turdakov: Tak, bo masz tylko kitajców, którzy szyją skórzane portfele z gówna i Polaków, którzy szyją gówno ze skóry. Tylko że można jeszcze kupić polski towar za połowę tej ceny, a przy tym znacznie lepiej wykonany.

Produkt ma tyle wartości, na ile tej wartości nadaje mu jakość, jakaś funkcjonalność. Tu masz kawał szmaty #!$%@? przez Mirka z łapy, początkowo wyceniony na półtorej bańki, no ja #!$%@?ę XD

No ale jest ręcznie
@AgLagylak: Prosiłem o przykłady, bądź rzetelny w swych wypowiedziach.

"Produkt ma tyle wartości, na ile tej wartości nadaje mu jakość, jakaś funkcjonalność"
Jest dokładnie tak jak mówisz, zatem produkty rzemieślnicze będą miały przewagę ponieważ są wykonywane z lepszej jakości materiałów takich jak skóra licowa, a nie dwoina z naniesionym licem.

W funkcjonalności znowu przewagę mają produkty wykonane customowo dla klienta i zawierają wszystkie funkcje które klient sobie zażyczy.

Twierdzisz że materiały
@AgLagylak: Rozumiesz, że szycie ręczne znacznie różni się od maszynowego ? Moje szycie przy jakimś przetarciu nie rozwali się na kilka dziurek tylko na jeden i się dalej nie rozpruje bo tak jest szyty. Co do nici to są one tak mocne, że prędzej sobie palce rozwalisz zanim ją przerwiesz rękoma. Te twoje portfele z Chin nie są wykonanie z prawdziwej skóry, a przynajmniej nie takiej grubości. Uważam również, że cena