Wpis z mikrobloga

Swiąteczno-skórzane #rozdajo
Na rozdanie mam ten oto zaprezentowany portfel. Jest on bestsellerem i to nie bez powodu. Jest mały, poręczny oraz pojemny. Wykonany z roślinnie garbowanej skóry bydlęcej, farbowanej własnoręcznie. Szyty ręcznie mocnymi, woskowanymi nićmi.
Z okazji zbliżających się Świąt zapraszam do składania zamówień prezentowych :D
Specjalnie dla kupujących z wykopu przygotowałem promocję -20% na ten bestsellerowy portfel oraz -10% na pozostałe zamówienia, również indywidualne.
Tutaj znajdziecie więcej moich wyrobów :D Zapraszam do odwiedzania mojej strony facebookwej.
https://www.facebook.com/MKCraft-100734768324165/?view_public_for=100734768324165

Rozdanie odbędzie się jutro o godzinie 19:30. Wysyłka do paczkomatu na mój koszt.
Zielonki z kontem założonym przed opublikowaniem tego wpisu również biorą udział.

#rozdajo #leatherworking #modameska
CasualMirek - Swiąteczno-skórzane #rozdajo
Na rozdanie mam ten oto zaprezentowany po...

źródło: comment_1605866619a84Y5GGUTI4b4eATMcttLR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@dodo_: Jak byś wygrał i 50zł by było w portfelu to na co byś je wydał ? Jeżeli zakup będzie fajny to przy twojej wygranej zastanowię się nad zostawieniem tego banknotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CasualMirek: używam go codziennie odkąd do mnie przyszedł, o dziwo mieści się w nim więcej niż się spodziewałem, mam tam wszystko co potrzebuję, czyli karty, prawko, dowód, vitay XD, no i wiadomo banknoty i drobne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz