Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zaobserwowaliście to, ale mikroblog to już porażka, coś umarło. Pamiętam jak ponad 2 lata temu się tu rejestrowałam i ta dziwna strona była pełna życia. Zwłaszcza nocą. Dużo było pisanych zabawnych rzeczy i nawet zabawnie nieśmiesznych. Użytkownicy, których się kojarzyło. Nie ma już w tym momencie tego. Może taka kolej rzeczy i ludzie p------------ą się przez mirko jak przez życie i nie oglądają się za siebie. Dla mnie to jednak to smutne bo jestem jak żółw, który wciąż czeka na swoich ziomków. Jak mogli się nawet nie pożegnać? eh #gownowpis
KapitanJaszczurka - Nie wiem czy zaobserwowaliście to, ale mikroblog to już porażka, ...

źródło: comment_1605823543aVh7BaXIlwGlKVgUImeLXV.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lepiej xd
Nie no nwm ale wraz z wykopgate odeszły stąd ajspit turki i wiele innych użytkowników superwartościowych
Nie było żadnych patostrimów i przede wszystkim fanów patostrimów
#gownowpis był tętniącą życiem oazą azylem wolnym od całego wypokowego szamba i s----------a
Na nocnej siedziały fajne depresyjne memiarskie ziomeczki a nie normictwo same
Nwm czy było mniej szamba bo wsm to też od cholery ale możliwe że jednak mniej i dało się przed nim uciec bo wtedy jeszcze ludzie to znosili jakoś a potem sb poszli i ani myślą o powrocie ):
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Odczuwam_Dysonans: nie wracaj tam, bo przepadniesz i ślad też o Tobie zaginie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KapitanJaszczurka: dla mnie Wykop jest teraz niczym przegląd kwejka, zero wyróżniających i ciekawych treści, wszędzie ta sama narracja. Jak się tu rejestrowałam, klimat był inny. Teraz Wykop jest taki zjełczały i co lepsze ziomki stąd uciekają () sama robię sobie często detoksy od vipok
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: na nocnej się nie taguje, no chyba że to #patostreamy to taguj to g---o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak ze dwa lata temu siedziałem w środku nocy i odświeżałem, nic się nie działo. Po czym z ciekawości kliknąłem #patostreamy, pierwsze na liście popularnych tagów a tam się więcej działo niż na normalnej, beztagowej nocnej :P. Nie no, jak tagi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odczuwam_Dysonans: patostreamy i inne podobne gówna mam już dawno na czarnej, na nocnej też zdarzało mi się siedzieć, ale jakoś mnie nie wciągnęło, same dziwne wysrywy, nawet przy przyglądaniu tagów nie odczułam tego słynnego klimatu nocnej, chyba na nudniejsze noce trafiłam :D
  • Odpowiedz