Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zaobserwowaliście to, ale mikroblog to już porażka, coś umarło. Pamiętam jak ponad 2 lata temu się tu rejestrowałam i ta dziwna strona była pełna życia. Zwłaszcza nocą. Dużo było pisanych zabawnych rzeczy i nawet zabawnie nieśmiesznych. Użytkownicy, których się kojarzyło. Nie ma już w tym momencie tego. Może taka kolej rzeczy i ludzie p------------ą się przez mirko jak przez życie i nie oglądają się za siebie. Dla mnie to jednak to smutne bo jestem jak żółw, który wciąż czeka na swoich ziomków. Jak mogli się nawet nie pożegnać? eh #gownowpis
KapitanJaszczurka - Nie wiem czy zaobserwowaliście to, ale mikroblog to już porażka, ...

źródło: comment_1605823543aVh7BaXIlwGlKVgUImeLXV.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KapitanJaszczurka: Święta prawda. Czego nie napiszesz to albo posądzą cię o 60 groszy za wpis albo o lewactwo. W głowach tych pieniaczy nie ma żadnej opcji pomiędzy.

Nie wspominam już nawet o tym że strona ze śmiesznymi papieżami jest regularnie wręcz zawalona polityką, a rzeczy neutralne, po prostu śmiechowe, bez wzmianki o sasinie czy p0lkach to jest jakieś 10% max
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KapitanJaszczurka: Stary ja tu zaraz 13 lat będę. Moderacja mi ostatnio edytowała wpis "Jak tam z bekazlewakow i bekazprawakow, kto wygrywa wojnę na wykopie" nagle bekazlewakow zamieniła się na prawakow i miałem dwa te same tagi we wpisie. Od tamtej pory piery&( ten portal. "Wykop celowo robi zamieszanie i dzieli użytkowników" . Oglądam, co tu się dzieje i sama polityka, religia, wojny.
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka: troche tu juz jestem a to nie moje 1 konto, ale jestem niemalze pewny, ze 2 lata temu byli tacy co pisali “hurr durr 2lata temu bylo lepiej” i tak jak sobie mysle, to jestem niemalze pewny, ze 4 lata temu tez takie osoby bym znalazł. Obawiam sie, ze za 2 lata tez ktos tak napisze. Cukier byl jakis slodszy, trawa zielensza.
  • Odpowiedz