Wpis z mikrobloga

@hochland: jus są wszędzie stosowane, to nie kiczowy touchpad tylko w końcu normalnie wibracje a nie miotanie padem przy każdej okazji i triggery to w #!$%@? dobra rzecz i to że Xbox tego nie ma to ogromna strata.

@dlaczego0: gry z ps4 się pobierają normalnie, ps3 ma streaming i nie trzeba dobrego neta bo te gry nie są były n if dy w super jakości
@dlaczego0: > Bardziej podoba mi się xbox one
Mówisz o xboxie one czy miałeś na myśli series x? Bo jeśli porównujesz PS5 do xboxa one to PS5 zdecydowanie wygrywa praktycznie we wszystkim.
Jeśli jednak miałeś na mysli series x - zależy co rozumiesz przez 'przewagi'. Obie konsole są do siebie bardzo podobne pod względem osiągnięć itp. Największe różnice są tak naprawdę we wszystkim co już wymieniłeś. Game pass, kontroler i exclusivy.
@Snaki są stosowane, bo to premiera i musieli sypnąć groszem, aby studia dopracowały gry pod ten kontroler.
Popatrz jak byk reklamowany pad od PS4 przy premierze, a jak się skończyło, wszyscy widzimy...
@Ryszardzislaw:
Nie jestem jakims mega wielkim fanem gier, glownie chcialbym ograc cyberpunka na nowej konsoli :) i to jest moja najwieksza motywacja do zakupu, ale wiadomo potem konsola nie bedzie stala bezczynnie. Dzieki za info o ps+

ciekawe jakie beda opinie w innych gierkach, ale wlasnie sobie przyppomnialem, ze sam sposob wibracji jest o wiele lepszy niz w xboxsie, juz pomijajac inne bajery jak sila nacisku

@grzysztof: thx
@dlaczego0: Sam kupuję konsolę głównie dla trzech gier (Cyberpunk, Wiesiek 3 [tak, nigdy go nie ograłem] i Red Dead Redemption 2). Ale jak przy okazji będę mógł za pół darmo pograć w naprawdę dobre exclusivy takie jak God of War, Days Gone czy Uncharted 4 (obejrzyj sobie jakieś krótkie gameplaye, polecam)? No tym jestem kupiony. :)