Wpis z mikrobloga

Mamy najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli chodzi o zarażenia koroną, a policja strzela gazem w kobiety protestujące przeciwko rządowi. Minister do spraw bezpieczeństwa grozi z sejmowej mównicy opozycji, że powinni wszyscy siedzieć w więzieniu. Premier zaczyna przebąkiwać o Polexit. Polska 2020.

Czy są tu jacyś miłośnicy PiS? Zapraszam do dyskusji, zwłaszcza osoby pamiętające PRL.

#polska #pis #kaczynski #dobrazmiana #neuropa #4konserwy #polityka
noitakto - Mamy najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli ch...

źródło: comment_1605771907JCD9zWcNv2Hesl4NvKCZD5.jpg

Pobierz
  • 343
Więc zamkneli ich w kordonie składającym się z policjantów, żeby móc w kontrolowany sposób ich wszystkich spisać.


@Armetus: To czemu przez godzinę nie można było wyjść nawet dając się wylegitymować?
Sądzę jednak, że nawet bez tego incydentu napierania tłumu na policjantów, doszłoby do wylegitymowania protestujących


@Armetus: Doszło do uwięzienia ludzi na placu a Ty uważasz to za prawidłowe działanie?
Pacyfikacja kopalni Wujek też była według władz uzasadniona, a protesty nielegalne


@noitakto: Tylko, że śląscy górnicy pracujący tam to była agresywna hołota, która bez problemu zabiłaby gołymi rękami milicjanta. Więc użycie ostrej amunicji było uzasadnione. Pracuje na Śląsku więc wiem co mówię.
@Armetus: na nagraniu nie widać tej w pełni oznaczonej policji jedynie kilku mających opaski.
Czyli jakby ciebie ktoś tłukł pałka teleskopowa to chciałbyś żeby ludzie nie reagowali tylko czekali aż policja łaskawie pomoże? Aby nie naruszyć nietykalności cielesnej bijącej cię osoby? xD
To nie jest człowieku jak przed kąkuterem, w takich sytuacjach kierują tobą stres, adrenalina i to że nie ma czasu na analizę. Był to policjant ale nie z perspektywy
@noitakto: Nie mogę pamiętać PRL, ale z tego co wiem to schyłek PRL a dokładniej towarzysz Gierek to była zupełnie inna klasa.

Zaraz po objęciu stanowiska pojechał spotkać się z protestującymi (!) i powiedział im że jeśli tak bardzo chcą, to może nawet zaraz ustąpić ze stanowiska. Zakazał też użycia broni do tłumienia protestów.

To jest porażające że takie aspekty można porównać z dzisiejszą rzeczywistością i okaże się, że "za komuny
Czy są tu jacyś miłośnicy PiS? Zapraszam do dyskusji, zwłaszcza osoby pamiętające PRL.


@noitakto: Jestem, nie pamiętam PRL.

Mamy najwyższą inflację w Unii


@noitakto: Dalej bardzo niską.

Z badań Roberta Barro, jednego z czołowych ekonomistów neoliberalnych, wynika, że umiarkowana inflacja (od 10 do 20 procent) ma słaby negatywny wpływ na wzrost gospodarczy i że inflacja poniżej 10 procent nie ma dla wzrostu żadnych konsekwencji. Zob. Robert Barro, Inflation and Growth,
najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli chodzi o zarażenia koroną, a policja strzela gazem w kobiety protestujące przeciwko rządowi. Minister do spraw bezpieczeństwa grozi z sejmowej mównicy opozycji, że powinni wszyscy siedzieć w więzieniu. Premier zaczyna przebąkiwać o Polexit. Polska 2020.


@noitakto: nie jestem pisiorem, ale w taki sposob mozna przedstawic kazdy kraj na swiecie. Na przyklad weźmy usa i skupmy się na negatywach:

Amerykanie #!$%@?ą