Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3741
Kiedy umarł jego brat, setki tysięcy ludzi (w tym nawet jego przeciwnicy) wyszło na ulicę, by zapalić znicz i pogrążyć się w zadumie.

Kiedy umrze on (choć w jego przypadku, "umrze" to chyba nie jest właściwe określenie), setki tysięcy ludzi ponownie wyjdą na ulicę. By tańczyć, świętować i cieszyć się wraz z innymi.

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #takaprawda
  • 132
jego brat się w grobie przewraca, widząc co ten człowiek czyni


@lebowski-mini: czy wy na serio myślicie, że Lech był lepszy?

Naprawdę krótką macie pamięć...

Na pewno przyczyniły się do tego trącące populizmem działania Lecha Kaczyńskiego. I bodaj najbardziej kontrowersyjna decyzja zakazująca Parady Równości organizowanej co roku przez środowiska homoseksualne, antyklerykalne i wolnościowe. Czy to przejaw kołtuństwa lub autorytarnych skłonności Lecha Kaczyńskiego? Ratusz wydał zakaz, gdy z badań opinii publicznej wynikało,
@4kroki: społeczeńśtwo jest podzielone, pissofcy łechtają ego swoich wyborców, powcy swoich. I tak się żyje w tej Polsce, rano trzeba spojrzeć na słupki opinii publicznej i bez specjalnej wizji próbować forsować populizmy dla swoich wyborców.

Trzaskowski uchodzi tu też za idola i wybitny intelekt, a to przecież cymbał w porównaniu z takim Kwiatkowskim czy Sikorskim ze swojego środowiska.
Tolerancyjne bardzo. Faktycznie każdemu człowiekowi należy się szacunek? XD Banda prymitywów.


@Hissis: Nie, nie należy się każdemu. Prymitywami są ludzie, którzy bezrefleksyjnie powtarzają puste hasełka. Tolerancja nie oznacza, że każdy ma się godzić na wszystko, tylko że masz się #!$%@?ć od cudzego życia gdy nie wpływa ono na twoje. Życie Kaczyńskiego już dawno nie spełnia tego kryterium i im szybciej się chłop przekręci, tym ja będę szczęśliwszy.
@Mazurski_Separatysta: Jaruzel zmarł sporo po piastowaniu urzędu a Kaczyński może w trakcie. Taka różnica. Ja jestem optymistą i mam nawet w barku szampana na tą okazję przyszykowanego i mam nadzieję, że długo do jego otwarcia nie będę musiał czekać.