Wpis z mikrobloga

@agdybytak: mnie bulwwrsuje, czekam az ludzie zaczna tluc policjantow i wywozic politykow na taczkach.
To bedzie miod na moje serce, samosady na policjantach, jak sie zacznie to sam chetnie wezme urlop w pracy zeby moc przyjechac do Polski i w tym uczestniczyc.

Pomysl gdyby ktos w tajniakow z dzisiejszych protestow rzucil plonaca butelka z benzyna, to te urwy jednak troche by sie opamietaly, bo jak narazie to ludzie sa spokojni a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
@eARLq3: tu jest ten problem, że oni tylko czekają na te butelkę z benzyną. Specjalnie prowokują bo wtedy wjadą wszystkimi siłami w ludzi, a Kaczyński będzie #!$%@?, że zamach stanu. Jak dla mnie ludzie nie powinni się lać z p0licją (chociaż zaslugują na taki oklep) tylko z p0litykami. Powinni im po prostu w nocy wejsc do domów i wywiesić ich głowami do dołu przez okna.
@WinterLinn: mam nadzieje ze w koncu sie doczekaja, z bandytami nie ma rozmowy a poki co to pplicja z wladza coraz bardziej nikczemnie sie zachowuja. Zdaje sobie sprawe z tego co napisales ale pomarzyc zawsze mozna.

Uwazam ze powoli zblizamy sie do momoentu gdzie ludzie beda coraz bardzie zdeterminowani i gotowi na ostateczne rozliczenie i jednyxh i drugich urew.
@WinterLinn: Narazie idzie im doskonale bo prowokuja takie gowno protesty za ktorymi opowiada sie tylko grupka spoleczna a nigdy wiekszosc.
Dlatego jak tlumia to jedni sie dra a inni sie ciesza albo maja to w pompie.Ale sytuacja sie zageszcza i wiekszosc bedzie miala dosc protestow z tzw dupy i zgodzi sie na panstwo policyjne dla swietego spokoju.Wzglednie nie bedzie mogla zaprotestowac bo wszelkie protesty beda juz upolitycznione i opanowane przez rozne
@agdybytak: ja już mam tak, że kompletnie nie obchodzi mnie los tego państwa i co tutaj się wyrabia. Dymy codziennie, afery jedna większa od drugiej. Nie wiem co musiało by się stać aby naród zaprotestowal i wyszedł na ulice. Nie mówię tutaj o tym proteście julek o aborcje ale o walce z rządem tego państewka z dykty. Nie ma się co przejmować denerwować tylko uciekać stąd, bo lepiej nie będzie. Następne
@WinterLinn: Genialny pomysł! Feministki powinny pokojowo ominąć kordon policji chroniący willi na Żoliborzu, następnie pokojowo złapać pewnego polityka i wywiesić go głową do dołu przez okno, a potem spokojnie, pokojowo, do kolejnych domów. Musisz iść na protest z megafonem i to powiedzieć pOlkom, bo tępe tzipy, nigdy nie wpadną na taki plan.
Masz jeszcze jakiś pomysł wujku dobra rada? może lekarze powinni tłuc korona wirusa z bejsbola?