Wpis z mikrobloga

Plusujesz, jeśli miałeś w swoim życiu epizod tzw. "kucowania" to znaczy dumnie uznawałeś wolność za największą wartość w życiu i jednocześnie kręciłeś nosem na propozycję małżeństw jednopłciowych, ponadto z wielką przyjemnością oglądałeś "masakry lewaków" i byłeś zdumiony tym, że to głupie społeczeństwo nie chce głosować na krula.

A teraz sam jesteś lewakiem i temu staremu degeneratowi w muszce mógłbyś co najwyżej splunąć w twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazprawakow #polityka
waro - Plusujesz, jeśli miałeś w swoim życiu epizod tzw. "kucowania" to znaczy dumnie...

źródło: comment_1605693134XC1HRL0bcdcATOqVUnpkSk.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@waro: tak bardzo ja. Pamiętam jak rozwieszalem plakaty dla Korwina, agitowałem rodzinę, playlistę masakr oglądałem sobie co jakiś czas wieczorem i tak, uważałem Korwina i jego poglądy jako zbawienie na zło całego świata.

  • Odpowiedz
@waro: Wierzyłem w paróweczkowe imperia i kapitalizm promujący pracowitość i innowacyjność - po pójściu do pracy przejrzałem na oczy.

EDIT: Nie doczytałem, ale nigdy nie byłem kucem konserwą - raczej "tylko gospodarka się liczy, a nie jakieś TEMATY ZASTĘPCZE"
  • Odpowiedz
@waro: Pamiętam, jak Korwin powiedział że nie będzie używał słowa "gej", bo mu się "z gównem kojarzy". A wszyscy fani piali z zachwytu, jak pięknie i merytorycznie pan Janusz masakruje lewaka.
  • Odpowiedz
@waro: jezus maria jak sobie przypomnę, że w 2015 w I turze zagłosowałem na Mariana Kowalskiego to mój tasiemiec dostaje raka i musi po tym rozchodzić maraton po jelitach xDDDDDD
  • Odpowiedz
i jednocześnie kręciłeś nosem na propozycję małżeństw jednopłciowych,


@waro:

No to nie mogę dać plusa. Koncepcje niskich podatków i wolności gospodarczej zawsze mi się podobały, ale nikomu nie chciałem się wtrącać w życie prywatne. A od pewnego czasu sądzę również, że parom homoseksualnym powinno się zezwolić na adopcję i uregulować surogację. I to mogłoby mieć większy wpływ na przyrost naturalny niż patologiczne 500+.
  • Odpowiedz
@waro: Dam plusa bo trochę tak. Nie pamiętam jakie w gimbie miałem poglądy na lesbijki, geje, łosie, jelenie, kuny jenoty. Teraz natomiast prawaki mnie nazywają lewakiem, a lewaki prawakiem ¯\_(ツ)_/¯.
Nadal wolność uważam za wartość nadrzędną, ale uważam, że pewne regulacje są nam po prostu potrzebne.
A w podatkach to nawet nie boli mnie to, że są (no choć uważam, że powinny być mniejsze) tylko, że hajs z nich jest
  • Odpowiedz
@Jin: no to w takim razie plus dla ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tymczasem kiedyś myślałem - i przyznaję to z ręką na sercu - że zgoda na małżeństwa homoseksualne, czyli uznanie to za coś normalnego, sprawi że i ja może do jakiegoś chłopaka poczuję wtedy jakąś miętę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: Ja byłem kucem w epoce strzelania do pontonów z imigrantami. A jak w moim mieście powiatowym, na moim osiedlu pojawila się jakaś rodzinka z bliskowschodnimi rysami to rzucałem się jak orangutan w klatce. Do tego jechanie po kobietach i Żydach. Ahhh
  • Odpowiedz
@waro: To gruby temat. Do lutego tego roku wierzyłem w zapewnienia że "wolność" to partia, cóż, wolnościowa w pojęciu społecznym i wolna w kontekście podatków. Wierzyłem, że ich doktryna to żyj i daj żyć im innym, sam tak żyłem i nikomu nie dałem odczuć, że nie podoba mi się jego styl życia. Mam znajomych z każdego spektrum, gejów, turbokatolików, ateistów, tych co mają #!$%@?... ich życie ich sprawa. Jak ktoś zaczyna temat polityki i jego poglądy to #!$%@? się w czyjeś życie to jest grillowany przeze mnie i szybko zmieniamy temat.
Niestety, rzeczywistość jest inna. W kontekście podatkowym, gospodarczym - owszem, główna część konfy czyli Wolność to wolnościoscowcy podatkowi, którzy są za jak największa swobodą podatkową. Niestety, druga część, naziole z RN, to znowu goście którzy są narodowymi socjalistami. Więc nie ma sensu w głosowaniu na partię, w kontekście gospodarczym, która ma tak #!$%@? spektrum, jak w zasadzie cały sejm. Od lewa do prawa, wszystko skondensowane w tych kilku posłach konfederacji, bez jednakowej liniii
Moje myślenie też przeszło od "sprawy gospodarcze są tak samo ważne jak nie wazniejsze od społecznych!!!!111" czyli ze stosunku 1:1 do jakiegoś 3:1, gdzie chce po prostu żyć w państwie wolnym społecznie.
Co oferuje konfederacja?
Ano to samo co kościółek katolicki, w jego najbardziej kalifackim wydaniu. Prawa z wieku XIV czyli zakaz aborcji, seksu przed ślubem, podporządkowanie się woli kościoła choćby w ustalaniu tygodnia pracy, chronienie pedofilów kościoła, uprzywilejowanie duchownych... brakuje do tego dołączenia praw rodem z ameryki południowej, gdzie kobiety za niedotrzymanie ciąży idą do więzień.
Dodatkowo, jak Korwin zawsze mówił o wolnym dostępie do środków odurzających, tak nacjonaliści nie chcą nawet o tym słyszeć. Kto ma się zaćpać to się zaćpa, kto chce spróbować a nie ma dostępu, to pójdzie po najgorszy ściek syntetycznych dopalaczy i wyląduje w więzieniu zamiast na czillu sobie trawkę zjarać. Więc w tym temacie Korwin nie ma władzy we
  • Odpowiedz
@waro: ja tam dobrze wspominam kucowanie. Na tematy swiatopogladowo miałem #!$%@? bo ani malzenstwa jednoplciowe, ani aborcje mnie bezpośrednio nie dotyczą, zresztą dawny Korwin też za bardzo się na te tematy nie rozpisywał. Jednak w kontekscie ekonomicznym jego utopijna wizja otwierała odbiorcę na jakiekolwiek wolnorynkowe poglady. Z czasem większość fanatykow krula zadawala sobie pytania dlaczego jego idealnego systemu nikt nie wprowadza? Więc rozbudowywano wiedzę o tym czego w praktyce wolny
  • Odpowiedz
@waro: U mnie od 2014 roku (miałem 18 lat i pierwszy raz zagłosowałem na Korwina) nastąpiła następująca zmiana poglądów: z umiarkowanego konserwatysty stałem się dość mocnym liberałem (jestem np. za możliwością adopcji dzieci przez pary jednopłciowe) oraz trochę osłabła moja „wolnorynkowość”. Tzn nadal uważam, że takie pomysły jak np. budowanie mieszkań przez państwo są głupie, ale zrozumiałem, że państwo musi ustalać zasady pracy, zapewniać bezpieczeństwo i chronić zdrowie gdyż w
Wurmloch - @waro: U mnie od 2014 roku (miałem 18 lat i pierwszy raz zagłosowałem na K...

źródło: comment_16057061644NRd7TS6e5jdwWRtF1Sw7n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz