Wpis z mikrobloga

Plusujesz, jeśli miałeś w swoim życiu epizod tzw. "kucowania" to znaczy dumnie uznawałeś wolność za największą wartość w życiu i jednocześnie kręciłeś nosem na propozycję małżeństw jednopłciowych, ponadto z wielką przyjemnością oglądałeś "masakry lewaków" i byłeś zdumiony tym, że to głupie społeczeństwo nie chce głosować na krula.

A teraz sam jesteś lewakiem i temu staremu degeneratowi w muszce mógłbyś co najwyżej splunąć w twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazprawakow #polityka
waro - Plusujesz, jeśli miałeś w swoim życiu epizod tzw. "kucowania" to znaczy dumnie...

źródło: comment_1605693134XC1HRL0bcdcATOqVUnpkSk.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@waro: nie do końca się zgadzam, ale i tak zaplusowałem. Miałem w swoim życiu kilka lat bycia wyznawcą korwinizmu i wyszedłem z tego między innymi poprzez kontakt z przeciętnymi ludźmi ¯\(ツ)_/¯. Jak człowiek zaczyna poznawać przeciętnych ludzi z ich problemami, to perspektywa może mu się strasznie zmienić. Co prawda, bycie zbuntowanym kucem było znacznie łatwiejsze, bo w 3 sekundy byłem w stanie określić swojego wroga, ale jestem szczęśliwszy z
  • Odpowiedz
Ja jeszcze dodatkowo byłem narodowcem i nałogowo oglądałem Cejrowskiego i jego przemyślenia na temat świata. Człowiek trochę się zestarzał, pozwiedzaliśmy świata, zobaczył jak inne kultury żyją i wykształcił swój światopogląd inny niż jego dotychczasowi idole mu przedstawiali
  • Odpowiedz