Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 201
Śmiejecie się z prawicy, że protestują przeciw mechanizmowi "pieniądze za praworządność", a scenariusz zawłaszczenia państwa jest dobrze znany i bardzo możliwy. Oto co się stanie:

- Narzucenie nam narracji, że nasze wierzenia są staroświeckie
- Niszczenie świadectw naszej wiary (świątyń, pomników itp)
- Narzucenie nowej, wrogiej dla nas wiary.
- Przysłanie do nas zachodnich wysłanników w celu indokrynacji
- Uzależnienie wewnętrznej polityki od zachodnich władców.
- Obowiązkowy haracz dla zachodniej stolicy.

Skąd wiem, że tak będzie? Taki scenariusz miał miejsce kiedy narzucono nam chrześcijaństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc prawica broni teraz obcej nam kulturowe ideologii, w dodatku narzuconej przez zgniły zachód.

#heheszki #bekazprawakow #bekazpisu
Pobierz tusk - Śmiejecie się z prawicy, że protestują przeciw mechanizmowi "pieniądze za praw...
źródło: comment_1605680247Dst7KkB5LgEVIkKMh1eq1n.jpg
  • 51
@tusk: No to po kolei:

- Narzucenie nam narracji, że nasze wierzenia są staroświeckie

Twoje wierzenia, nie każdy Polak wierzy w to co ty

- Niszczenie świadectw naszej wiary (świątyń, pomników itp)

????????
Unia daje kupę pieniędzy na pomniki i świadectwa kultury, w dodatku jest masa inicjatyw pokroju Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego, ostatnio było "European heritage days" na których było dużo o chrześcijaństwie i historii Europy

- Narzucenie nowej, wrogiej dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@tusk: Dobra bo widzę że dużo ludzi myśli, że ja ten wpis napisałem żeby nas przed tym przestrzec. Ja w pełni popieram ten mechanizm UE, bo tylko on może nas uchronić przed autorytarnymi zapędami PiSu. Ten wpis to heheszki mające pokazać że ta cała nasza tożsamość i duma norodowa o której mówi PiS, nie jest nasza i została nam narzucona ponad tysiąc lat temu.
Narzucenie nam narracji, że nasze wierzenia są staroświeckie

- Niszczenie świadectw naszej wiary (świątyń, pomników itp)

- Narzucenie nowej, wrogiej dla nas wiary.

- Przysłanie do nas zachodnich wysłanników w celu indokrynacji


@tusk: wam? Waszej? Czyli czyjej? Bo nie rozumiem xd