Wpis z mikrobloga

Tej obejrzałem ten nowy film z cyberpunka 2077 i przypomina mi to graficznie GTA V, szczególnie to jak jeżdżą samochody, takie oskryptowane jak z jakiegoś GTA SA xD nie wiem czy to kwestia sentymentu ale jak patrzę na te postacie i świat przedstawiony to nawet Wiesiek sprzed 5 lat wygląda lepiej, mniej kanciato i sztucznie (ta wiem, cyberpunk to wszystko jest sztuczne, łącznie z ciałem). Ale te modele naprawdę wyglądają kiepsko. Myślę, że ta gra będzie kiepska nie dlatego, że był mega hype i nie sprosta wyimaginowanym wyobrażeniom graczy. Ona nie sprosta standardowym wymaganiom, takim jakich by się oczekiwało od produkcji studia, które 5 lat temu wypuściło wybitnego Wieśka. Problem nie w tym, że nie wygląda to na produkcje z przyszłości. To nawet nie wygląda na produkcję z teraźniejszości, oni się tam chyba cofnęli graficznie i projektowo do lat 2010-15 xd no zobaczcie na ten obrazek pic rel, toż to wygląda jak scena z COD MW2 xD remember no preorders. Wiadomo, że koncepcja i pomysł świata przedstawionego w 2077 w wizji cyberpunkowej to sztos pomysł, a trailer do tej pory chodzi mi w głowie ale na razie zapowiada się kaszana. Dobra, wygadałem się. #cyberpunk2077
Pobierz fan_comy - Tej obejrzałem ten nowy film z cyberpunka 2077 i przypomina mi to graficzn...
źródło: comment_16056671193HKm3nKuxVIInRZQqkopaB.jpg
  • 18
@fan_comy: Gdzieś widziałem porównanie graficzne CP2077 z Watch Dogs: Legion. Grafa z CP2077 (trailerów i filmów pokazowych) tak odstawała od tej z Watch Dogs, że niekumaty powiedziałby że Cyberpunk został wydany z 3 lata wcześniej. Z tego samego filmiku co wstawiłeś screena jest ujęcie z początku. Model poruszania się pieszego na pasach/barierkach jest sztuczny jak w GTA:SA.

Gra pewnie nadrobi takie niedoróbki dobrą fabułą i innymi aspektami.
@fan_comy: Mo dokładnie takie samo odczucie. Pamietam zapowiedzi Wieśka 3 i to było na prawdę coś. Duży przeskok w jakości gier. Jak potrze teraz na 2077 to mam taki niedosyt i uczucie ze po ich zapowiedziach spodziewałem się czegoś więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fan_comy #!$%@? z grafiką, przyjrzyj się strzelaninom. Przecież AI zachowuje się jak z Fallouta 3, boty wbiegają prosto pod lufę, nawet nie próbują się kryć tylko biegają bez sensu, a tam w tym korytarzu co mordujemy typa mieczem to on #!$%@? się zaciął na ścianie... i oni to dają do gameplayu promocyjnego...
@fan_comy z tego co widzę, to jest bardzo wysoka jakość. Może z daleka na takim małym zdjęciu nie widać, ale jak przybliżysz to zobaczysz jakość (najlepiej widać na jego ubraniach) . Auta jadą jak w gta sa, bo przewidują, że w tym 2077 będą autonomiczne auta. Już są fotorealistyczne gry, oni chcą iść dalej z technologią i zrobić coś lepszego. Na pc będzie wyglądało pewnie jeszcze lepiej, to jest xbox, a wygląda