Wpis z mikrobloga

@duzeelobenc: Zgadzam się. Xbox #!$%@?ł nazewnictwo ale pani w sklepie pyta o Xbox po czy mówi że chce ps5. Nie przyczepiłbym się gdyby powiedziała na koniec że poprosi playstation bez podpalania numeru. Tutaj na początku gdy pytała o Xbox nie podała generacji a tam podała że chce serię 5 od ps więc z automatu czyni z autora mema dzbana i hipokrytę(automatycznie OP to pedau). Gdyby pani zapytała że chce nowego Xbox
Chce pani ps4 ps4pro ps4slim, ps5 Classic, ps5 digital edition?


@0x34: ni cholery nie znam rynku konsol, ale strzelam, że:
- ps 4: najbardziej standardowa wersja starej generacji, to kupujesz, jeśli jesteś każulem kilka lat temu
- ps 4 pro: wypasiona wersja, pewnie dodaje więcej klatek albo wyższą rozdzielczość
- ps 4 slim: pomniejszona wersja standardu
- ps 5 classic: najbardziej standardowa wersja nowej generacji, kupujesz, jeśli jesteś każulem
- ps
@bh933901: No tak. Rozmiar ubrań, wielkości kubków czy czego kolejek podawane jako s,m,l,x jest Ci obca. Przecież my podajemy rozmiary w basenach olimpijskich. Zapomniałem że wykopki same nie kupują ubrań. Określenie modelu Po wielkości jaką oferuje stosując s oraz x to bardzo nie intuicyjne.
gorzej niż jakieś Xiaomi na kiju


@Dave987654321: no nie wiem, Xiaomijednak z nazewnictwem ma większy bajzel

Dużo więcej modeli,
dużo więcej serii (brandów) Mi, Note, Redmi, Redmi Note, Max, POCO?, MIX

modyfikatory do nazwy (max, s, note, pro) nie są konsekwentnie i nie oznaczają nic konkretnego

różnych regionach ten sam telefon się inaczej nazywa/ta sama nazwa może dotyczyć innego modelu ze względu na region/ten sam model w różnych regionach ma inne
@0x34: nie, my nie podajemy rozmiarów konsol, bo konsol nie kupujesz konsol ze względu na rozmiar. To nie jest #!$%@? doniczka, żebyś brał po wymiarach XD

Poza tym, że to jednak tobie ubrania kupuje chyba mama. Samo X nie jest oznaczeniem rozmiaru, stosuje się XS, XL, albo XXL, bo samo X to tylko przymiotnik stopniujący. Więc nawet interpretacja, że jest to odwołanie się do na wskroś #!$%@? pomysłu wzięcia symboliki rozmiarów,