Wpis z mikrobloga

@lkg1: pan Tomek jakieś tam wnioski wyciągnął, ale i tak za późno ¯\_(ツ)_/¯
Co do wyników badań - serce rośnie przy takiej młodzieży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 367
@lkg1: Świat stanął na głowie skoro takie betony jak Terlikowski zaczynają zauważać, że przez straszenie piekłem i "ideologią lgbt" tylko wszystkich zniechęcają xD
  • Odpowiedz
@lkg1: Dzisiejsi młodzi księża, którzy kiedyś zostaną biskupami, pewnie będą czuli pewną niesprawiedliwość dziejową ;) Obecni biskupi opływają w luksusy, mają duży wpływ na władzę i żyją jak pączki w maśle. Życie tych, którzy zostaną nimi za 40 lat już pewnie będzie wyglądało zupełnie inaczej.

A, że "dokonało się" będziemy wiedzieli, gdy w rodzinach nie będzie żadnego zdziwienia, gdy ktoś nie ochrzci dziecka.
  • Odpowiedz
@franaa: beton Terlikowski ładnie pisze o wsłuchiwanie się w potrzeby młodych, o dialogu, bla bla bla, co w żadnym wypadku nie przeszkadzało mu przez cały tydzień odtrąbywać wielkiego zwycięstwa w kwestii aborcyjnej. Różnica między nim a innymi sekciarzami polega na tym, że Terlikowski chciałby młodym "tłumaczyć" dlaczego kościół bierze ich za mordy, a dopiero potem wziąć za mordę, podczas gdy inni po prostu biorą za mordę. Koniec końców skutek dla przeciętnego
  • Odpowiedz
@Promilus: będą jak zachodni biskupi czy jak obecny papież gdy był kardynałem, czyli mieszkać w zwykłych mieszkaniach bez służby, jeździć albo prywatnymi budżetowymi samochodami albo komunikacją publiczną.
  • Odpowiedz
@franaa: tak tak, na pewno to najbardziej zniecheca a nie pazerni ksieza ktorzy chca zeby im placic za wszystko, nawet maja cenniki. starzy i mlodzi to widza, widza jak leza po koledzie jeszcze wyciagnac lape po 100zl od mieszkania XD
no ale lgpg i pieklo XD ludzie to akurat maja w dupie,1 uchem wpada 2 wypada ale pieniadze to juz wypadaja tylko w 1 strone.

no i eugenika - to fakt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bacaa90: @farara: Przecież ja tego tłuka nie bronię w żaden sposób, po co mi to tłumaczycie. Zwróciłem tylko uwagę, że nawet największe betony zaczynają ogarniac, że #!$%@?. A teraz już się tego nie da uratować. Too Little, too late jak to mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@franaa: terlik nie jest betonem tylko judeooptymista czy innym takim, on to wogle chyba nie byl jako ta elyta kosciola
wogle rodziny terlikow nie wrzucaj do 1 wora z katolami bo on nigdy tam nie byli, lewaki go tam wrzucily a dla katoli to zawsze byl odmiencem

to jest jeden z tych ktorych raz wyborcza kocha a raz nienawidzi, zbyt eggy dla obu stron

trust me beton nawet sie nie ruszy,
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Dokładnie. Wystarczy przecież robić dokładnie to co się głosi - miłować bliźniego, pomagać itd. Oni robią dokładnie odwrotnie, włączając w to bezpośrednia krzywdę bliźniego (i to tego najbardziej bezbronnego) a potem jeszcze aktywnie to maskują. To jest dramat.
Ludzie którzy odwracają się od kościoła przez podejście do tematu seksu, małżeństwa, itd to ułamek. Teraz jest odwrót bo kościół bierze aktywnie udział w - nie da się tego inaczej nazwać -
  • Odpowiedz