Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, chciałbym Was prosić o radę.

Mam 22 lata i teraz zmieniłem studia z dziennych na zaoczne. Szukam roboty, ale z racji że doświadczenie niewielkie (trochę pracowałem, a potem luka spora bo w życiu mi się pokomplikowało) mam problem ze znalezieniem czegoś.

Myślicie, że jak wpiszę pracę zagranicą przez np. raz 3 miechy i potem drugi raz 3 miechy to będzie ok? Ktoś sprawdzi to? No i co można robić bez jakiegoś większego doświadczenia np. w Niemczech czy gdzieś w Skandynawii?

#pracbaza #praca #emigracja #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb24346b49997000a286641
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Kto daje #!$%@? o jakieś luki w życiorysie? CV konstruujesz tak, żeby napisać tylko o interesujących pracodawcę rzeczach, mogłeś uznać, że to co robiłeś w tym czasie po prostu nie jest istotne.

To nie jest autobiografia, tylko papierek deklarujący, że nadajesz się na to konkretne stanowisko. A nikt cię nie bierze, bo pewnie zwyczajnie masz #!$%@? cv i brak doświadczenia, co w wieku 22 lat jest całkiem kurcze normalne xD
@AnonimoweMirkoWyznania: zalezy co chcesz robic bo jak interesuje cie praca fizyczna to w wiekszosci zakladow pracy nie bd wymagali od cb doswiadczenia na podstawowe produkcyjne stanowiska. Zarobki jak dla studenta wg mnie calkiem elo, u mnie w okolicy w wiekszych zakladach zarobisz spokojnie 2500-3000 netto jak nie szkoda ci czasu to zawsze mozesz zrobic jakies nadgodziny i masz 4k co mysle powinno ci wystarczyc