Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś wam mówi, że nieruchomości to jest pasywna i bezobsługowa inwestycja - nie wierzcie mu. To jest wierutna bzdura. Przy nieco większej skali robi się to robota na cały etat i to dosyć ciężka. A po nocy takiej jak dzisiaj to mam po prostu dosyć.


#inwestycje #nieruchomosci #wynajem #gorzkiezale
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewo: Wiem, mam też dom "pracowniczy" na 20 łóżek. Tam się zjeżdża najgorsza patola, dlatego jak jakaś firma to bierze to daję klucze i zapominam o tym domu na te 6 czy 12 miesięcy bo nawet nie chce mi się myśleć co tam się dzieje xD. Standardem jest, że firma później przy oddawaniu domu płaci mi 5-8k za zniszczenia xD. Hardkorem jest też sprzątanie takiego domu po wynajmie. Hit sprzed
  • Odpowiedz
@Lewo: Wiem, mam też dom "pracowniczy" na 20 łóżek. Tam się zjeżdża najgorsza patola, dlatego jak jakaś firma to bierze to daję klucze i zapominam o tym domu na te 6 czy 12 miesięcy bo nawet nie chce mi się myśleć co tam się dzieje xD. Standardem jest, że firma później przy oddawaniu domu płaci mi 5-8k za zniszczenia xD. Hardkorem jest też sprzątanie takiego domu po wynajmie. Hit sprzed
  • Odpowiedz