Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: mam 3 pary trailowych butów z Decathlonu, nie mam powodu do narzekania na trwałość. Droższe Hoki szybciej mi się rozsypały niż Kalenji/Evadict
  • Odpowiedz
Jeżeli szukasz czegoś w podobnej cenie a jednocześnie nie z Decathlonu to sprawdź na olx czy vinted lub allegro, zawsze tam kupowałem jakieś laczensy do biegów i wychodziły czasem za symboliczna kwotę w ujęciu do ceny ze sklepów.
  • Odpowiedz
@peradon Buty Hoka w teren są lekkie i jednocześnie mają mnóstwo amortyzacji, to nie może być wytrzymałe niestety. U mnie speedgoat lub mafate mają przetarcia już po 400km. Ale to że Hoki szybko się niszczą nie jest żadnym wyznacznikiem jakości butów z deca. No ale jak biegasz bardziej ambitnie to ciężko znaleźć alternatywę dla butów Hoka, wystarczy spojrzeć na czołówkę biegaczy

@PanBulibu jakość butów z Decathlonu jest w porządku. No i są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: ja do treningów na bieżni mam Decathlon buty za 59-69zl. Startowe Decathlon ultralight za jakieś 230-250. I do biegania po lesie, szutrach oto jakieś Decathlon trail za 149. Kiedyś chciałem kupić hoka ale żaden numer nie pasował i tak biegam z Decathlon. Dla mnie ok.
  • Odpowiedz