Wpis z mikrobloga

@sebacz: do wulkanizatora 20 km/h i opona do wymiany (w sumie to dwie, chyba, że kupiłeś niedawno komplet). Miałem podobnie i też wydawało się spoko, ale wymieniłem 5 km dalej u wulkanizatora, bo wiedziałem, że nie można ryzykować - jak do niego dojechałem to opona już syczała w tym miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ranger: >lobby oponiarskie xDD

Opony to najważniejsza rzecz w samochodzie, jako jedyna ma kontakt z podłożem. Jak ktoś nie wymienia opon co 3/4 lata to powinien mieć odebrany dowód rejestracyjny. #!$%@? para opon kosztuję ~400/500 zł raz na 2 lata chyba stać Polaka, nie trzeba kupować Michelin za 2k, wystarczy żeby bieżnik i guma była dobra i świeża.

Ale wiadomo lepiej sobie jebnąć subufer, spoiler i palić czesterfildy, a potem na
Jak ktoś nie wymienia opon co 3/4 lata to powinien mieć odebrany dowód rejestracyjny.


@Alakecz: czyli wszystkie firmy logistyczne do zamknięcia, bo opon w tirach się nie wymienia, tylko bieżnikuje? ¯\_(ツ)_/¯
uż wydało wyrok, że taka opona to tylko śmietnik, ale nie martw się, wg. nich i tak trzeba zmieniać opony co 3 lata, bo inaczej jest się samobójcą xD


@Ranger: rozsądek mówi żeby wydawać kasę na rzeczy najbardziej wpływające na nasze życie. Czemu kpisz z faktu że ludzie pędzą kupić sobie nowy telewizor czy smartfon zamiast zainwestować w opony których uszkodzenie może w trybie pilnym te życie skrócić? Jazda samochodem i