Wpis z mikrobloga

Piękny fikołek w wykonaniu Ziemniaka. Tak mówi o "trybie kinowym" w Demon's Souls.

Ale dla fanów klasyki znalazł się łakomy kąsek w postaci trybu kinowego oferującego 30 klatek, może to być taka nostalgiczna podróż...

Gdzie tryb 4k oferuje 30 fps, a drugi zaniża rozdzielczość do 1440p aby móc wyciągnąć te 60 fps (pewnie jeszcze zmienną aby nie było widać spadków FPS). Jak po czymś takim mam mieć szacunek do tych sprzedajnych, polskich youtuberów? No nic, trzeba czekać na omówienie konsoli przez Digital Foundry, bo ten baton. Ziemniak, nawet nie potrafi nawet ogarnąć oprogramowania do mierzenia FPS i będzie na to zrzucał winę, a nie na spadki wydajności. Tfu na nich.
#gry #playstation #konsole #ps4 #ps5 #youtube #polskiyoutube i wy też, abyście mogli się pośmiać #xbox #xboxone #xboxseriesx #pcmasterrace
G.....r - Piękny fikołek w wykonaniu Ziemniaka. Tak mówi o "trybie kinowym" w Demon's...
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gronbar: dawno temu bylem huge fan ziemniaka, tivolta zresztą tez ale jakos tak sie #!$%@? nie moge sie zabrac do ich ogladania ni #!$%@? a jak jeszcze widze ze 1 to 2 zachwala klawe na kalihah to aZ mi smutno Sadge
  • Odpowiedz
@Gronbar: Też widziałem. Podobne odczucia. Drugi koleś to ZagrajnijTV. Przejrzałem jego recenzje. Zero złego słowa aby nie urazić Sony. TV i Konsole oczywiście otrzymał za free. Zwykły materiał sponsorowany.
  • Odpowiedz
@Gronbar:
Po łapkach w górę widać, że polskiemu jutubowi to nie przeszkadza xD. Ludzie w Polsce lubią być #!$%@? w dupkę po prostu. Czasem dziwię się, że Klawiter jest taki popularny, mimo tego że nie wali w #!$%@? i nie jest żadnym fanbojem.
  • Odpowiedz
@szklisty: też widziałem zagrajnika i to co nagrał wyglądało jak zwykła reklama ps5, śmiesznie się bronił w komentarzach pod tym filmem gdy mu to wypominali, ale z drugiej strony na yt nie znalazłem jeszcze żadnej recenzji w której ktokolwiek by chwalił xboxa bardziej od ps5, wszędzie było ps5 chwalone więc jednak coś w tym jest
  • Odpowiedz