Wpis z mikrobloga

@Krs90: no tak, reszta nie ma kasy z tych samych źródeł... Szczerze to w takiej sytuacji powinien wypowiedzieć się też ten menadżer bo skoro on ma pod sobą wielu artystów to od każdego ciągnie % więc też biedy nie klepie i co, połasiłby się na 200k?
@Krs90: nie wiem jakie, chce się tłumaczyć może się odsłonić, powiedzieć wprost, udowodnić, że to nie on o kasę wnioskował i że kasa jeśli poszła to nie do niego. Może #!$%@?ć na zbity ryj menedżera, który mu szkodzi... Tak samo menago może podejść do sprawy transparentnie.
Jak dla mnie, co by nie zrobił to już na tym stracił i jeden i drugi, z czyjej winy, nie mnie to oceniać, od tego
@Kwasna_Ostryga:Oświadczył i jednoczesnie postawił się ponad tymi, ktorzy skladali wnioski. Taki jest showbiznes, jak mozesz cos ugrac PR owo dla siebie zrób to. Ja nie wiem komu ten hajs sie nalezal a komu nie, od tego powinni byc wyszkoleni pracownicy w ministerstwie. To jednak nie jest takie proste.
@taktosiekonczy: Typie, po co ty się w ogóle wypowiadasz, skoro nawet nic na ten temat nie wiesz. Nawet nie masz pojęcia o jakiej kwocie jest mowa pajacu- bo nie mówimy to o żadnych 2 milionach tylko o 200 tysiącach. Poza tym ten manager to nie jest jakiś osobisty manager Taco Hemingway'a tylko wielu innych osób, więc dlaczego miały dać hajs akurat temu jednemu raperowi? Chyba, że uważasz że wziął sobie te
@Cziwares: uuu kogoś tu boli dupka, nawet się nie potrafisz odnieść merytorycznie tylko bluzgi o obelgi, typowy szon 13 lat kupił płyte takobell i wierzy bo mu raper napisał że nie brał kasy hahaa się z ciebie śmieje ten pako