Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl:

"Zależność między ilością przeszłych partnerów seksualnych kobiety, a stabilnością jej małżeństwa to chyba coś, o czym beta-bankomat nie powinien się nigdy dowiedzieć. Nauczono nas, że przeszłość się nie liczy, a nasza ciekawość to źródło zła i kompleksów. Polecam tylko spojrzeć na fig.3 i wyciągnąć z tego wnioski. Komentarz zbędny. Co prawda badanie na populacji US, ale zależności są oczywiste. Informacje nt. Zmiennych kontronych i metodologii badania dla ciekawskich w linku
KawaJimmiego - @ziumbalapl: 

"Zależność między ilością przeszłych partnerów seksua...

źródło: comment_16054365999oO9E6qMcExkVhEjbV36pd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ja #!$%@? jak malo trzeba myslec o drugim czlowieku zeby na powaznie porywnywac go do brudnego przedmiotu


@nivixi: Czynność, która jest brudząca, ty już na siłę rozpustnej kobiety z logiki nie rób.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: No i? W sensie nie wiem, jak ktoś jest konserwą i chce dochować "czystość do ślubu" i wymaga, żeby jego partnerka też tak robiła to niech se tak funkcjonuje, przecież nikomu tym nie szkodzi XD

Konserwy będą się wiązać z konserwami, a osoby bardziej liberalne seksualnie z bardziej liberalnymi, nie wiem w ogóle o co ta dyskusja i po co ¯\_(ツ)_/¯ Dopóki jedni nie wyzywają drugich od "szmat" albo nie
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: to chyba musi być ksiadz bo dzban do kwadratu xDDD Ciekawe czemu prostytutki są tak popularne skoro są niepełne xDDD #!$%@? fikołki stulecia serwuje katotaliban. A tiktok to nie jest przypadkiem narzędzie szatana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz